„Moje žena je hrdina“ : Jeho žena dokončila 14 hodinovou směnu tím, že jí 1 sendvič. A pak napsal příspěvek

Philip a Jessica Urtz žijí v Římě v New Yorku, píše Jesus Daily. Philip nedávno napsal příspěvek na Facebooku, aby mluvil o své manželce.

„Jessica je zdravotní sestra. Postará se o lidi, kteří utrpěli zranění hlavy nebo mrtvici. Dlouhých 14 hodin ji vyčerpává emočně a fyzicky, ale nikdy si nestěžuje.

.

Jednou v noci, po takovém dni, se Jessica vrátila domů, připravila jeden sendvič na večeři a šla do postele, aby se vrátila do práce další den. Každý den vstává, vaří večeři a pracuje s úsměvem.

Přestože je Jessica přepracovaná a unavená, ví, že dělá důležitou práci a stojí za to. Tohle je moje žena podřimuje. O hodinu později se probudí, oblékne si oblek a připraví se na práci.

.

Nástroje a předměty potřebné pro její práci budou pečlivě smontovány a zkontrolovány, její vlasy a make-up rychle provedeny. Bude si stěžovat, že vypadá hrozně. Silně nesouhlasím a přinesu jí šálek kávy.

Bude sedět na gauči a pokusit se ji vypít, šťastně si hrát s dítětem, které se po ní plazí. Čas od času na nás upřeně hledí; tiše se připravuje na nadcházející směnu. Myslí si, že si toho nevšímám.

.

Políbí dítě, líbá mě a odejde se starat o lidi, kteří mají nejhorší den svého života.

Dopravní nehody, střelná zranění, výbuchy, popáleniny a poruchy – profesionálové, chudí, pastoři, drogově závislí a prostitutky – matky, otcové, synové, dcery a rodiny – nezáleží na tom, kdo jste nebo co se vám stalo.

.

Postará se o vás.

Po 14 hodinách se vrátí domů a sundá si boty, které prošly bolestí nohou krví, žlučem, slzami a ohněm a nechají je venku. Někdy o tom nechce mluvit. Někdy se nemůže dočkat, až o tom bude mluvit.

.

Někdy se bude smát, dokud nebude plakat, a někdy jen pláče – ale bez ohledu na to, zda bude na čas na další směnu.

Moje žena je zdravotní sestra. Moje žena je hrdina. “

Skvělé, když muž našel své povolání! A je skvělé, když v rodině vládne úcta a láska!

Share