Odmítá stárnout? : Seznamte se s 63letým modelem, který je mezi muži stále populární

Když lidé přemýšlejí o stáří, představují útulný dům a nádvoří, kde vnoučata mrzí. Ale některé ženy se dívají na odchod do důchodu jinak.

Leslie Maxwell má nyní 63 let, ale nevypadá jako typická stará žena. Blogger se věnuje sportu 5 dní v týdnu. Poprvé se stala vítězem fitness turnaje ve věku 49 let.

.

Rodák z Melbourne připustil, že se vždy zajímala o sport a byla o své zdraví opatrná. Našla své tajemství mládí a krásy. Z čeho se skládá?

Leslie jí potraviny bohaté na živiny. Řekla, že ne na rafinovaná a nezdravá jídla. Jako trénink preferuje silový trénink s váhami. Podle jejího názoru tento typ fitness pomáhá napnout svaly, tónovat hýždě a paže.

Jednou jí její matka řekla, že kluci nemají rádi dívky se svaly. Nyní je však žena přesvědčena, že tomu tak není. Dokonce ráda sportuje s muži. Kromě silového tréninku provádí Leslie strečink.

Teď jsem v sobě mnohem šťastnější a sebevědomější, než když jsem byl mladší. Zejména mi pomohlo, že jsem si v tělocvičně našel přátele a zúčastnil se soutěží.

.

Pokud jde o její osobní život, pak Leslie s tím nemá žádné problémy.

Všichni moji partneři byli mladší než já, včetně mého bývalého manžela, se kterým jsem měl rozdíl ve věku 13 let.

Žena se setká pouze s muži, kteří se narodili později než v roce 1957, tedy ti, kteří jsou mladší než ona. Mimochodem, oni na ni hledí. Leslie je s nimi spokojená, protože se cítí mladší než její roky.

.

Fitness model radí všem ženám, aby nečekaly, ale aby věci vzaly do svých rukou.

Myslím, že každá žena by chtěla vrátit svou sexualitu zpět.

.

Líbí se vám vzhled této 63leté ženy?

Share