Moje žena přestala vypadat přitažlivé: Když jsem odešel, změnila se k nepoznání

Se svou manželkou jsem byl opravdu šťastný a považoval jsem ji za jednu z nejkrásnějších žen. Ale po porodu dítěte se změnila k nepoznání.

Muž /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Přestala se starat o sebe, neměla nikdy pohodlný účes, nenosila šaty a dělala jen domácí práci a šla spát. Na líčení vůbec zapomněla a jen ráno si umyla tvář.

Také trochu přibrala a měla celulitidu. Byla velice krásnou ženou, ale v dnešní době jsem se nemohl na ni ani dívat. Kvůli čemuž jsem se rozhodl, že se s ní rozejdu.

Muž /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

S níž jsem se setkal o rok později, a byl jsem opravdu šokovaný. Změnila svou barvu vlasů, byla nalíčená a vypadala naprosto perfektně, jako topmodelka. Zhubla a začala se starat o sebe.

Nemohl jsem tomu uvěřit, vypadala jako královna. Jenom teď jsem zjistil, že se po porodu nemohla dat rychle dohromady, a moc potřebovala mou pomoc, kterou jsem neposkytoval.

Maminka s dětmi /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Kvůli dětem neměla čas na sebe, a jsem jí nepomáhal. Žil jsem vedle ženy, o které mnozí jen sní, a cítím se dnes opravdu jako idiot, protože opustil chytrou a krásnou ženu s dětmi. Ztratil jsem vlastní štěstí.

Muž /ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: KTERÝ HOLLYWOODSKÝ IDOL JE NA FOTCE: SKVĚLÝ HEREC SLAVÍ DNES 73. NAROZENINY

PŘIPOMÍNÁME: FANOUŠCI I KOLEGOVÉ JÍ ZÁVIDÍ: „HOUBAŘSKOU SEZONU POVAŽUJI ZA ZAHÁJENOU,“ IVA KUBELKOVÁ SE POCHLUBILA FOTKAMI Z LESA

Share