Monika Absolonová se pochlubila fotkou se svými syny: „To jsou fešáci,“ píší fanynky

Monika Absolonová je nejen známou zpěvačkou, ale také milující maminkou. Stará se o syny Tadeáše a Matouše. Nedávno zveřejnila společnou fotku a prozradila, že se těší na prázdniny.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Před časem se Monika Absolonová rozešla s Tomášem Hornou, ale nedávno se bývalí partneři měli sejít u soudu. Zpěvačka chtěla své syny výhradně do své péče, hokejista ale požádal pravidelnou střídavou péči.

Server Sedmička.týden.cz napsal, že se soud pravděpodobně přiklonil na stranu jejího bývalého partnera. Tuto informaci ale zpěvačka ani hokejista zatím nepotvrdili.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

Tento víkend strávila Monika Absolonová se svými syny. Na Instagramu zveřejnila společný snímek a napsala, že se těší na prázdniny.

Milující matka pravděpodobně připravila pro své děti nějaké dobrodružství, ale zatím o tom asi nechce mluvit. Fanoušci ale byli nadšení.

Monika Absolonová / Zdroj: youtube.com

„Jste úžasní všichni tři,“ napsala jedna z fanynek. „Krásná rodinka jste a ta podoba. Paní Moniko, jste fajn ženská, obdivuji Vás,“ nešetřila chválou další žena. „Máte krásný syny,“ napsala jedna ze sledujících. „To jsou Fešáci. Moni máte úsměv jako Julia Roberts,“ dodala další fanynka.

PSALI JSME: „KRÁSNÁ RODINKA“: LEOŠ MAREŠ A JEHO ŽENY VYRAZILI K MOŘI. MONIKA SE POCHLUBILA NÁDHERNÝMI SNÍMKY, LIDÉ JSOU NADŠENÍ

PŘIPOMÍNÁME: IVANNA GOTTOVÁ OSLAVILA UŽ ČTVRTÉ NAROZENINY BEZ KARLA: KDO JÍ POPŘÁL VEŘEJNĚ

Share