Monika Babišová je ráda, že manžel ve volbách nezvítězil: proč se raduje porážce Babiše

Andrej Babiš je určitě z výsledků prezidentských voleb zklamán. Naopak jeho manželka Monika ale má radost, že její partner není prezidentem a po volbách se jí ulevilo. Informuje o tom web extra.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Expremiér se hodně věnoval volební kampani, jezdil po celé České republice a přesvědčoval voliče, aby ho svými hlasy dostali na Hrad. Prezidentem se ale stal Petr Pavel a Andrej Babiš se cítí zklamaný.

Během kampaně ho podporovala jeho manželka Monika Babišová, které se ale po skončení voleb ulevilo. I když se dalo očekávat, že by Monika chtěla být první dámou, nakonec je ráda, že se její manžel na Hrad nedostal.

Monika Babišová / Zdroj: youtube.com

Na Instagramu Babišová prohlásila, že Andrej Babiš je rád za tak velkou podporu voličů a ona se těší na obyčejný život. „Dále budeme pomáhat všem, kteří naši pomoc potřebují, a to je pro nás to nejdůležitější,“ dodala manželka opozičního politika.

Babiš svou porážku uznal a Pavlovi po prohře pogratuloval. Řekl mu, aby byl prezidentem všech voličů, jak si to sám expremiér přál. „Přeju vám svět bez Babiše. Zapomeňte na Babiše. Zkuste žít bez Babiše,“ dodal politik, který si na několik dní vzal odpočinek a podrobnosti o své budoucnosti oznámí příští týden.

PSALI JSME: NOVÝ PŘÍTEL GABRIELY PARTYŠOVÉ: TO JE TEN HLAVNÍ DŮVOD ZÁŘIVÉ RÓBY

PŘIPOMÍNÁME: “DŮSTOJNOST A RESPEKT SE VRÁTÍ NA PRAŽSKÝ HRAD”: JAK CELEBRITY ZAREAGOVALI NA VÝHRU PETRA PAVLA

Share