Monika Babišová řekla, proč by lidé měli volit jejího muže Andreje Babiše: „Má dobré srdce“

Tento pátek a sobotu budou občané České republiky volit nového prezidenta. Oba prezidentští kandidáti Andrej Babiš a Petr Pavel se snaží přesvědčit voliče, aby přišli k volbám. Monika Babišová řekla, proč si myslí, že by lidé měli jejího manžela podpořit. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Šéf hnutí ANO a kandidát na prezidenta Andrej Babiš minulý týden uvedl, že dostal od ochranky obálku, která byla adresována jeho manželce. Uviděl ostrý náboj a také přečetl anonymní vzkaz plný urážek.

Někdo se podle něj snaží zastrašit kandidáta na prezidenta a jeho blízké, vnímá to proto jako výhrůžku. Případ nyní vyšetřují policisté a Andrej Babiš jim za to poděkoval.

Andrej Babiš a Monika Babišová / Zdroj: Instagram.com

Jeho manželka odpověděla na otázku, proč by podle ní lidé měli jejího muže podpořit. Uvedla, že Andrej Babiš chce, aby Česko bylo suverénním státem, aby zde lidé byli v bezpečí a aby měli práci.

„Protože je chytrý, průbojný, nebojí se, nenechá se řídit a podplácet, záleží mu na všech lidech, má dobré srdce a vážně to myslí s naší republikou dobře,“ řekla pro Život v Česku Monika Babišová.

Andrej Babiš a Monika Babišová / Zdroj: Facebook.com

Dodala, že prioritou pro Andreje Babiše je mír a také zlepšení ekonomické situace.

PSALI JSME: JUREČKA OZNÁMIL ZMĚNY PRO PŘEDČASNÉ PŘIZNÁVÁNÍ DŮCHODŮ: CO ŘEKL MINISTR

PŘIPOMÍNÁME: IVA HÜTTNEROVÁ MUSÍ NA OPERACI: „NENÍ TO PRÝ OTÁZKA STÁŘÍ“. CO SE HEREČCE STALO

Share