„Možna se ještě bude hodit“: žena dvacet let shromažďovala věci dokud nezasáhla její dcera

Dívka předvedla ohromující proměnu místnosti poté, co ji vyčistila od hromady odpadků, které její matka sbírala 20 let. Neuvěřitelné obrázky „před a po“ ukazují, že dům vypadá prostorně a čistě již po dvou dnech práce.

Zdroj: fatelines.net

Čištění 20letého harampádí

Dívka pověděla, jak její matka shromažďovala nepotřebné věci a papíry po dobu 20 let. Než se rozhodla zbavit nepořádku, byl dům posetý krabicemi a různými starými věcmi, ale v důsledku čištění začal vypadat čistě a svěže.Na stránce populární sociální sítě, kde lidé sdílejí tipy na organizaci úložišť a pohodlný život v minimalismu, dívka napsala: „Myslím, že bych vám mohla přidat trochu inspirace. Přišla jsem, abych pomohla své matce se zbavit hor odpadků, protože nepořádek v jejím domě již překročil všechny povolené limity“.

Zdroj: fatelines.net

Dva dny se dcera s matkou trpělivě věnovaly úklidu. Nejprve bylo rozhodnuto se zbavit starých účtů, dokumentů a novin a ukázalo se, že mnoho z nich v domě jsou už 20 let! Je třeba je prostě zničit!Při nahrávání fotografií do sítě dívka přidala: „Toto jsou naše výsledky po prvních dvou dnech úklidu. Už se v této místnosti cítím mnohem líp! “Vysvětlila, že se rozhodly darovat starý nábytek na charitu a přeměnit zatím svou garáž na malý sklad pro jejich dočasné uschovávání, aby uvolnili ještě více místa v domě.

Šťastná matka

Nyní se žena mohla konečně posadit na pohovku a uvidět čistou podlahu pod nohama. Řekla, že kdyby ne její dcera, není známo, kdy by se rozhodla všech těch krámů zbavit.“Je hezké mít blízkou osobu, která vám pomůže udržet dobrý tonus. Vaši blízcí zřejmě potřebují hodně trpělivosti pokud jste jako já. Moje dcera byla neuvěřitelně trpělivá. Díky tomu byl úklid méně stresující a poměrně rychlý. Ve skutečnosti to bylo mnohem jednodušší, než se zdálo zpočátku. Myslela jsem že to bude trvat týdny, ale zvladly jsme to za 6 hodin během 2 dnů“, řekla majitelka nyní čistého domu.

Zdroj: fatelines.net

Názor uživatelů sítě

Uživateli sociální sítě byli udiveni úsilím dívky a obrovskou prací, kterou provedla. Jeden z nich napsal: „Dům nyní opravdu vypadá krásně. Když je vše správně organizováno – je to skvělé!“

Zdroj: fatelines.net

A další dodal: „Trvalo to jen 6 hodin? To je teda paráda! To mi dává naději, že zvládnu svůj nepořádek, který se už nezdá být tak příšerný“.

Zdroj: fatelines.net

Share