“Musím respektovat realitu“: Herečka Kolářová promluvila o svém důchodu. Vyzradila svůj recept na šťastné stáří

Věk je přesně ta věc, kterou nemůžeme změnit. I přes aktivní životní tempo, zdravou výživu či jiné věci. S přibývajícím věkem budou ubývat síly, musíme to umět přijmout.

Daniela Kolářová/Zdroj: YouTube

Šestasedmdesátiletá česká herečka a někdejší politička Daniela Kolářová své dětství strávila v Karlových Varech, a právě tam se poprvé objevila na divadelních prknech.

Daniela Kolářová/Zdroj: YouTube

I ve svých letech je za své pracovní zkušenosti ráda. Dosud s radostí přijímá pracovní nabídky, ale po letech práci v oboru si může vybírat jestli roli chce hrát. O tom informuje na svých webových stránkách portál ceskeduchody.cz.

Daniela Kolářová/Zdroj: YouTube

Jinak se živí důchodem. “Musím respektovat realitu, mám vyměřený důchod,“ vyzradila jedna z nejoblíbenějších hereček české scény.

Daniela Kolářová/Zdroj: YouTube

Kolářová je i vášnivou zahrádkářkou a rostliny a natáčení ji dělají šťastnější. Podle ní, žádný recept na šťastné stáří neexistuje, ale každý si musí najít práce to, co ho baví nejvíce.

ČTĚTE TAKÉ: „NEMOHL JSEM ANI PŘEDSTAVIT“: EXMANŽEL ZLATY ADAMOVSKÉ SE PO LETECH ROZHODL PROZRADIT DETAILY VZTAHU S HEREČKOU

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ SE PUSTILA DO ŠTEFANA MARGITY: CO ŘEKLA

Share