Dívka s gigantomastií, která dokázala svou nevýhodu proměnit ve výhodu: Stephanie Nelson

Stephanie Nelson se narodila v Los Angeles a je jí třicet let. Rodiče dívky jsou přistěhovalci z Afriky, kterým se podařilo usadit ve Spojených státech. V určitém okamžiku se ukázalo, že manželé budou mít brzy dítě, takže peníze musel vydělávat pouze muž.

Stephanie Nelson/Zdroj: pulse.mail.ru

O čtyři roky později se jim narodily další dvě děti, z nichž jedno se stalo naší dnešní hrdinkou. Podle Stephanie život v početné rodině, kde rodiče často chybí doma, aby vydělávat peníze, způsobil, že brzy se stala dospělou. Možná právě díky tomuto zocelení duše se Stephanie dostala na vrchol popularity mezi plus size modelkami.

Stephanie Nelson/Zdroj: pulse.mail.ru

V devíti letech si dívka uvědomila, že se chce naučit tančit a později se stát herečkou.

Stephanie Nelson/Zdroj: pulse.mail.ru

Rytmus její života se stal docela dynamickým: ráno byla ve škole, pak musela jít do kroužku a potom do práce. Toto těžké období skončilo až po dvou letech, kdy se otci podařilo najít lépe placenou práci. Navzdory všem překážkám se však dívka nevzdala a dosáhla v tanečním umění značných výšin.

Stephanie Nelson/Zdroj: pulse.mail.ru

Problémy začaly v šestnácti letech. Po aktivní fyzických cvičeních ji začala bolet záda. To dívku donutilo opustit tance. Lékaři dívce oznámili, že má počáteční stadium gigantomastie. Začala uvažovat o lékařském zákroku, ale pak zřejmě zasáhl osud.

Stephanie Nelson/Zdroj: pulse.mail.ru

Stephanie se snažila najít podporu u ostatních lidí, založila si účty na sociálních sítích a začala o svém problému mluvit. Uživatelé začali vyjadřovat svůj obdiv k jejímu vzhledu a počet sledujících začal exponenciálně růst. A pak si Stephanie uvědomila, že ze své nevýhody může udělat výhodu.

Stephanie Nelson/Zdroj: pulse.mail.ru

Podle její slov se smířila s určitými nepříjemnostmi a dokázala svou nevýhodu proměnit ve výhodu, které se nyní nehodlá zbavit.

ČTĚTE TAKÉ: CHUDÉ DÍTĚ DALO PSOVI SVŮJ SVETR. DOBRÝ SKUTEK ZMĚNIL JEHO ŽIVOT NAVŽDY

PSALI JSME: KDYŽ SE CHLAPEC NARODIL, PORODNÍK ZBLEDL: DŮVODEM BYLO TO, CO TEN KLUK DRŽEL V RUCE

Share