„Musíme si definitivně ujasnit“: ANO projedná, zda pošle někoho do prezidentských voleb. Kdy veřejně sdělí výsledek jednání

Hnutí ANO, které řídí expremiér České republiky Andrej Babiš, dosud oficiálně neoznámila, kdo bude kandidovat na post prezidenta republiky během nacházejících prezidentských voleb.

Andrej Babiš/Zdroj: YouTube

Prezidentské volby v tuzemsku se uskuteční už na začátku dalšího roku, většina kandidátů už mají rozhodnuto. Zatímco nemá rozhodnuto opoziční a velmi známe hnutí ANO.

Karel Havlíček/Zdroj: YouTube

Podle prvního místopředsedy strany Karla Havlíčka, svého kandidáta objeví již v nejbližším čase. Celý říjen budou probírat, kdo by měl šance volby vyhrát. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Zprávy.

Andrej Babiš/Zdroj: YouTube

„Musíme si definitivně ujasnit, kdo z našich kandidátů má určité předpoklady a kdo má jakou šanci,“ sdělil Havlíčka. Vypadá to tak, že zatím mají několik osob, které by mohli od hnutí do voleb poslat, zatím ale musí si vybrat toho nejspolehlivějšího.

Karel Havlíček/Zdroj: YouTube

Předseda hnutí ANO, expremiér republiky a politik slovenského původu Andrej Babiš již dříve sdělil, že koncové rozhodnutí, zda bude někdo kandidovat a případně kdo, hnutí oznámí sedmadvacátého října.

ČTĚTE TAKÉ: “PAN SVĚDEK PŘI VÝSLEŠÍCH TAKHLE NEMLUVIL“: BABIŠŮV ADKOVAT JE NEPŘÍJEMNÉ PŘEKVAPEN. EXPREMIÉRA U SOUDU POTÁPÍ NEČEKANÝ SVĚDEK

PSALI JSME: STAMILIONY KORUN: JIŘÍ JURTIN ODEŠEL DO NEBE A ZA ŽIVOTA MĚL SPOUSTU ZÁVAZKŮ. KOMU PRODUCENTA DLUŽIL VELKÉ ČÁSTKY PENĚZ, KROMĚ MILIARDÁŘE JANEČKA

Share