Muž dostal zákaz létání kvůli jeho jménu: Jak se jmenuje

Muž má kvůli svému jménu deset let zakázáno létat na linkách British EasyJet.

Letadlo společnosti EasyJet/Zdroj: tsn

Kieran Harris (21) nevěděl o zákazu cestování uvaleném na jeho jméno, dokud nenastal čas zarezervovat si dovolenou do Alicante ve Španělsku.

Když absolvent zjistil, že s leteckou společností nesmí letět, došel k závěru, že došlo k omylu v identitě a byl spleten s kriminálníkem. Mimochodem, shoda nebyla jen ve jméně, ale i v datu narození.

Kieran Harris/Zdroj: tsn

Teprve v předvečer své cesty z Liverpoolu dostal oznámení o svém zákazu, přestože si pokoj zarezervoval měsíc předem.

Bylo mu řečeno, že má zakázáno létat do 15. března 2031 kvůli „předchozímu rušivému chování“.

Muž, který se jmenuje jeho jménem, ​​byl v roce 2021 odsouzen k 12 týdnům vězení za urážlivé chování v opilosti při letu letecké společnosti.

Kieran Harris a jeho maminka/Zdroj: ladbible.com

Nevinný Kieran o tom zmatku řekl: „Byl jsem šokován. Nemohl jsem to úplně pochopit. Už jsem nebyl v rezervaci, neměl jsem žádné místo v letadle a nemělo smysl, abych jel na letiště.“ A minulé léto se u mé domácí rodiny objevila policie a snažila se mě vyslechnout. Bylo to docela vážné, ale po pěti nebo deseti minutách zjistili, že to nejsem já. Zprávy jsou zveřejněny s obrázkem této osoby a je to jasné že to nejsem já. Z nějakého důvodu mě obviňují, zatímco kdyby mě viděli osobně, každý by viděl, že to nejsem já, je to jen trochu frustrující. Přemýšlím o změně jména, pokud to bude pokračovat .“

V důsledku toho společnost zákaz zrušila poté, co viděla fotografii jeho pasu.

„Je nám velmi líto, že pan Harris byl nesprávně informován, že s námi nemůže letět. Toto rozhodnutí jsme přijali v dobré víře, protože má stejné jméno a datum narození a letěl ze stejného regionu Spojeného království jako cestující.“ , kterému jsme předtím odepřeli nástup na palubu za vážný přestupek. Jakmile nás Harris kontaktoval, věc jsme vyřešili,“ uvedl zástupce aerolinek.

Kieran Harris/Zdroj: ladbible.com

Harris však tvrdí, že situace byla velmi napjatá a služeb této aerolinky se nechystá využít: „Snížilo to pravděpodobnost, že s nimi budu chtít v budoucnu létat.“

Policisté muži také zaslali dopis, v němž se omlouvají za zmatek.

PSALI JSME: ZNEPOKOJENÁ EVA BUREŠOVÁ: JAKÝ VZKAZ POSLALA TELEVIZE PRIMA

PŘIPOMÍNÁME: ORNELLA KOKTOVÁ VYVEDLA SVÉ MLADŠÍ DĚTI NA PROCHÁZKU: UKÁZALA, JAK PEČUJE O SVENA A LILIANNE

Share