Z reálného života: Na svatbě dcery jsem poprvé viděl tchyni. Ukázalo se, že je to moje bývalá milenka

Mnozí z nás se přesvědčili, jak zvrácený může být osud. Není pro mě snadné o tom mluvit, ale protože moje žena už všechno ví, nebojím se vyprávět svůj příběh, abych varoval ostatní.

Smutný muž/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Manželská nevěra je velmi často neodolatelným pokušením, když se do současného vztahu vkrádá nějaká nevysvětlitelná rutina nebo těžká hádka. To se stalo v mém životě, když můj vztah s manželkou, která mi od narození naší dcery nevěnovala tolik času jako dříve, zeslábl.

V průběhu let jsem se cítil stále osamělejší, a tak jsem na jedné ze služebních cest společnosti měl tříměsíční románek se zástupkyni naší společnosti z jiného města.

Smutný muž/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

To, co jsem získal, mi zůstalo v paměti jako notoricky známá mrtvola ve skříni. Po letech na svatbě mé dcery mě zastihla Moje temná minulost. To, že se dcera s manželem odstěhovala daleko od nás, jsme se svatebčané dozvěděli až v den svatby. Když jsem viděl ženichovu matku, cítil jsem, jak ve mně narůstá panika.

Smutný muž/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Naštěstí moje bývalá milenka hrála svou roli mistrovsky. Bez mrknutí oka předstírala, že mě vidí poprvé v životě. Moje chyba dosáhla svého vrcholu, když moje žena druhý den začala mluvit o našich švech a zjistila, že matka našeho švagra je velmi dobrý člověk.

Moje napjaté, jako struna, nervy se uvolnily a já se ke všemu přiznal. Teď nevím, jestli se někdy bude moci dožít stáří vedle své ženy, a jestli mi někdy to odpustí.

Smutný muž/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “ŽÁDNÁ PROCHAZKA RŮŽOVÝM SADEM”: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA O SVÝCH PLÁNECH NA LETOŠNÍ LETNÍ SEZÓNU

PŘIPOMÍNÁME: Z REÁLNÉHO ŽIVOTA: SYN PŘESTAL MATKU NAVŠTĚVOVAT. KDYŽ UVIDĚLA SYNA, ÚSMĚV JÍ ZMIZEL Z TVÁŘE

Share