Muž se zasnoubil s dívkou, kterou nikdy neviděl: Když se s ní setkal, tak okamžitě svatbu zrušil

Jeden muž jménem Josef z Indonésie si vyhledal lásku pomoci seznamky. S dívkou měli spoustu společných zájmu, a kluk se okamžitě zamiloval.

Na seznamce jeho vyvolená měla i fotky, a kluk byl velice šťastný, protože na nich vypadala opravdu krásně. Pár dlouho komunikoval přes sociální sítě.

Nevěsta/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Dívka žila v Tchaj-wanu, a Josef nemohl k ní přiletět. Dívka však svému vyvoleném posílala jen fotky. Chlap chtěl se svou partnerkou komunikovat i přes video volání, ale takové návrhy holka odmítala.

Nakonec se Josefovi podařilo přemluvit svou přítelkyni, ale během videohovoru svou tvář skryla hrubou šálou. Takový vztah pár měl až dva roky.

Nevěsta a Josef/Zdroj: ukr.media

Josef dokonce své lásce posílal i peníze a různé dárky. Moc jí důvěřoval a jednou požádal o ruku. Holka řekla Ano, a po několika měsících k němu přiletěla.

Kluk se nemohl dočkat, ale když svou nevěstu uviděl, okamžitě svatbu zrušil. Ukázalo se, že měl vztah na dálku s ženou, která je starší než jeho maminka. Žena se vrátila na Tchaj-wan, a později se přiznala, že klukovi posílala fotky jiných holek.

Nevěsta/Zdroj: ukr.media

PSALI JSME: „NEMÁM MOTIVACI, NEMÁM CHUŤ“: JAROMÍR JÁGR PŘEKVAPIL SVÉ FANOUŠKY. CO ŘEKL O SVÉ HOKEJOVÉ KARIÉŘE

PŘIPOMÍNÁME: „CHCI BÝT ZNÁMÝ JAKO ZÁPASNÍK, NE JAKO NĚČÍ PARTNER“: ZDENĚK POLÍVKA PROZRADIL, KDY HO ZAUJALA LUCIE VONDRÁČKOVÁ

Share