Muž vytvořil chovatelskou stanici pro toulavé kočky na památku svého syna

Na pravidelné ulici v Medfordu v New Yorku je velmi neobvyklý dům. Kromě majitele Chris Arsena zde žije více než 300 koček. Toto místo slouží jako útulek pro zvířata, pečovatelský dům, školka a jen domov.

Všichni obyvatelé útočiště Happy Cat Sanctuary byli zachráněni od pouličního života, zneužívání a hromadného zajetí. V HCS najdou bezpečnost, pohodlí a hlavně lásku.

.

Arseno (58) utrpělo zdrcující emoční trauma v roce 2006, když jeho syn Eric havaroval na motocyklu. Život nesmiřitelného otce se zastavil.

V určitém okamžiku si musel vybrat: vzdát se moci zármutku nebo se pokusit přitáhnout k sobě.

.

Během této těžké doby narazil na kolonii 30 nemocných koček. Chris se začal léčit a chudé pečlivě obklopoval. Získaná zkušenost mu v životě přinesla nový cíl a brzy se objevil velmi přístřeší.

.

Když vidíme, jak se muž pohybuje po svém transformovaném obydlí, je zřejmé vzájemné uctívání muže a jeho koček. Někteří místní žáci v minulosti trpěli lidskou krutostí.

Existují pacienti s otravou, střelnými ranami a extrémním vyčerpáním. Tyto kočky ve svém životě viděly mnoho špatných věcí, ale dobrého pana Arsena se nebojí.

.

Když se objeví Chris nebo zvuky jeho hlasu, chlupatí přátelé se k němu dostanou ze všech stran. Nejčastěji chodí „táta“ s kočkami ležícími na ramenou a objímajícím krk. Je vzácné, že Arseno doprovází alespoň jeden žák.

Celé území útočiště je důkazem toho, jak neuvěřitelně loajální je člověk ke svým strážcům. Sousední oblast je velká ohrada s dřevěnými lezeckými rámy a tunely pro hry malých predátorů.

.

Všechna venkovní zařízení jsou vytápěna. Zvířata mají přístup do samotného domu pomocí speciálních dveří pro kočky.

Majitelé sousedních webů si občas stěžují na HCS. Inspektoři Společnosti pro ochranu zvířat již školku dvakrát zkontrolovali, ale nenašli žádné nedostatky.

.

Všechny kočky jsou zdravé, dobře krmené a pravidelně podstupují veterinární vyšetření. Další video z roku 2014 jasně potvrzuje, že domácí zvířata jsou šťastná.

Když přijde čas na krmení, shromáždí se kolem Arsena dav 300 žáků. Tírají se spolu proti jeho nohám a otřásají se, netrpělivá meow je slyšet ze všech stran.

Naštěstí dobrovolníci přicházejí do HCS a pomáhají zakladateli vést jeho těžký život. Toto není jediná vnější podpora.

.

Chris také aktivně sbírá dary, aby svým přátelům poskytl nepřetržitou sílu. Alespoň jedno jídlo týdně trvá alespoň 1 000 $!

Arseno říká, že otevření chovatelské stanice bylo užitečné pro obě strany – muž a kočky, které zachránil, se navzájem zachránili.

Každou noc se vyskytuje pouze jeden problém. Vděčné kočky zařídí bitvu o teplé místo na pánově posteli. Je zřejmé, že pouze ti, kdo je upřímně milují, mohou do své ložnice dát 300 koček.

Share