Muži zachránili slůně: Divocí sloni okamžitě našli způsob, jak lidem poděkovat

Sloni jsou neuvěřitelně fascinující zvířata. Jsou velcí a také jsou neuvěřitelně inteligentní. Dnešní příběh vám ukáže proč.

Slon/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Starostliví lidé, kteří zachránili slůně, nechtěli nic jiného než pomoci zvířeti dostat se co nejrychleji z nebezpečí. Neměli tušení, že starší sloni sledují, co lidé dělají.

Zachranná akce/Zdroj: pulse.mail.ru

V malé vesnici v jihozápadní Indii byli lidé dlouho zvyklí žít vedle slonů. Nikdo zde těmto zvířatům nikdy neublížil – lidé se ke svým neobvyklým sousedům vždy chovali velmi přátelsky, a proto sloni často chodí k napajedlu, které se nachází nedaleko osady.

Jednoho dne místní obyvatel, který šel kolem, uslyšel žalostný výkřik. Myslel si, že je to něčí dítě, které se dostalo do potíží a potřebuje pomoc. Ale bylo to slůně.

Zachranná akce/Zdroj: pulse.mail.ru

Zvíře uvízlo v pasti a snažilo se samo dostat ven, ale nevedlo se mu to. Muži potřebovali speciální techniku a také hodně volných rukou. Nebylo to snadné.

Dospělí sloni záchrannou akci po celou dobu pozorovali. Pokusy lidí o záchranu zvířete byly naštěstí úspěšné. Zvíře bylo zachráněno.

Sloni/Ilustrační obrázek/Zdroj: YouTube

Jakmile se slůně osvobodilo, okamžitě se vrhlo ke své rodině. Rodiče k němu také spěchali, aby se ujistili, že je dítě v pořádku. Bylo to velmi dojemné, ale tím příběh nekončil.

Zachranná akce/Zdroj: pulse.mail.ru

Sloni neodešli a stalo se něco, co nikdo nemohl očekávat. Nejstarší slon se otočil k lidem stojícím poblíž a začal jim děkovat zvednutím chobotu. Udělal to několikrát a teprve pak se zvířata vydala do džungle. Lidem trvalo dlouho, než se vzpamatovali z toho, co viděli.

ČTĚTE TAKÉ: HOROSKOP NA DNEŠNÍ DEN: RACI BUDOU ŘEŠIT FINANČNÍ PROBLÉMY, PANNY ČEKÁ ÚSPĚCH

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „PŘIŠLA JSEM K ŠVAGROVÉ V 10 HODIN RÁNA. SYN JE V PRÁCI, DĚTI SI HRAJÍ SAMY A ONA SPÍ“

Share