Příběh ze života: „Přišla jsem k švagrové v 10 hodin rána. Syn je v práci, děti si hrají samy a ona spí“

Můj syn a jeho žena žijí odděleně od mě. Syn pracuje a švagrová je na mateřské dovolené, protože mají dva chlapce. Manželka mého syna se neustále stěžuje, že nic nestihá. Dokonce i někdy nemá čas vařit jídlo, děti nedávají.

Nepořádek/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Syn má základní práci a další různé práce na částečný úvazek a může také vařit oběd nebo večeři, s dětmi tráví spoustu času, aby si švagrová odpočinula. A všechno v domě dělá sám.

Jednou jsem se rozhodla navštívit švagrovou s dětmi ráno. Obvykle chodím k nim odpoledne, ale před vánočními svátky všichni mají dost práci. A tentokrát jsem dorazila do půl jedenácté a ona stále spala.

Dítě/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Představte si to! Syn je už dlouho v práci, děti ještě nemají snídani, hrají si samy a ona spí. Podívala jsem se, v kuchyni je hrozný nepořádek, všude je špinavé nádobí, lednice je prázdná, děti mají hlad a ona spí.

Nepořadek/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

A pak se stěžuje, že nic nestihá. A jak můžete něco stihnout, když spíte téměř do jedenácté hodin rána? Trochu jsem strávila čas s vnoučaty a šla jsem domů. A teď nevím, jestli o této situaci mám říct svému synovi.

Koneckonců, nechci jejich rodinu zničit. Ale na druhé straně je situace taková: švagrová bezostyšně lže svému synovi a mně a používá to. Nevím, co mám dělat.

Žena/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „SVOU LÁSKU JSEM POTKALA PO 50 LETECH. NEDOČKALI JSME PODPORY OD DĚTI, ANI NEPŘIŠLI NA SVATBU“

PŘIPOMÍNÁME: OLGA LOUNOVÁ UVEDLA, ŽE MÉDIA O NÍ NAPSALA NEPRAVDU: CO ZPĚVAČKA VYVRÁTILA

Share