„Myslím, že budu mít 11 dětí každého pohlaví“ : 44léta žena čeká na své 22 dítě

Největší rodina ve Britsku se stane ještě větší. 44- léta Sue Redford ukázala na YouTube video, kde spolu s manželem děla ultrazvukové vyšetření a říká, že v dubnu roku 2020 se narodí ještě jeden malý Redford.

Rodina Redford má 21 dítě- 11 kluků a 10 děvčat. První dítě maminka narodila v 14 let v květnu roku 1989. A 21 dítě, dívka Bonny Ray, se narodila v minulém roce.

.

Rodina také měla neštěstí: v roce 2014 kluk Alphie se narodil mrtvým, kdy Sue byla na 23 týdnu těhotnosti.

Rodiče požádali, aby nikdo jim neuvědomil pohlaví dalšího dítěte, ale Sue je jistá, že miminko srovná počet kluk a dívek v rodině.

.

«Myslím si, že budu mít 11 děti každého pohlaví, kvůli tomu, myslím si, že dalším bude kluk» říká Sue.

Redfordy bydlí s 19 dětmi ve starém viktoriánském domě s 10 ložnici, který koupili před 10 lety v Lankaširu, na severo-západě Anglii. Peníze rodina vydělává z pekárny Noela.

.

Dvoje starších děti, 30 lety Kris a 25 léta Sofie bydlí zvlášť a mají třech vlastních děti.

V roce 2013 rodina se zúčastnila televizního show “16 děti- pokračování příště”. O rodinných aktualitách pravidelně informují na Instagramu a YouTube.

.

Sue se přiznala, že někdy si nemohou dovolit zábavy pro celou rodinu:

“Mame rádi kino, běžné během prázdnin, kdy děti se začínají nudit, venku prší, a nedá si nic dělat. Vstupenka obvykle stojí 10 libr šterlinků, pro celou naši rodiny je to dostatečně drahé.

Kvůli tomu čekáme různé slevy na internetu a chodíme na levné filmy.

Nejlepší dny odpočinku jsme měli na pikniku, kdy jsme šli na procházku, nebo do parku, nebo na pláž, protože je to zadarmo a dostupné cely rok.»

.

Kromě peněz z pekárny, rodina obdrží pomoc pro děti ve množství 170 libr.

Rodina Redford se stala natolik známa, že má vlastní článek na Wikipedii.

.

Zmohli byste bydlet v takové rodině?

Share