Ochránce rodiny Gottových za třicet minut dostal třicet milionů korun : Neuvěřitelný příběh úspěchu

Veni, vidi, vici, nebo přišel, dostal třicet milionů a odešel. Českému podnikateli Leonu Tsoukernikovi se za necelou půlhodinu podařilo vydělat obrovské peníze. Právě tento muž před časem ukryl doma Ivanu Gottovou se jejími dcerami. Jak tedy mohl tak rychle zbohatnout?

Podnikatel vydělal před třemi dny pohádkovou sumu. Pan Tsoukernik přiletěl do Rakouského Seefeldu, chtěl hrát poker.

.

Zpočátku však majitel kasina v Rozvadově neměl příliš štěstí. Protože měl při hraní pokeru smůlu, rozhodl se ustoupit a zahrát si na výherních automatech.

.

Za každý pokus u automatu Leon zaplatil 1000 eur. Podnikatel ruského původu tam hrál necelou půlhodinu.

.

Sám sice tvrdí, že vyhrát v kasinu je nepravděpodobné, ale sám vyhrál, přitom hodně.

Německá média uvádějí, že pan Tsoukernik vyhrál 1 milion a 300 tisíc eur. Při přepočtu to je více než 32 milionů českých korun.

.

Tak snadno a jednoduše jeden člověk přidal do svého finančního stavu dalších třicet dva milionů shora. Z radosti nechal Leon personálu spropitné ve výši 56 tisíc eur.

Poté letěl vrtulníkem domů. Ale pro tohoto pána takové situace nejsou poprvé.

.

Například letos na podzim vyhrál 1 milion a 102 tisíc eur v pokerovém turnaji Super High Roller, který se konal v Rakousku.

Jak ale sám tvrdí, ještě předtím vyhrál na pokerovém turnaji v Americe pět a půl milionu dolarů.

.

Jednou tento pán potvrdil informaci, že se přátelí s rodinou Karla Gotta. Údajně i sám Gott občas trávil čas v jeho kasinu.

Po smrti Zlatého slavíka poskytl Ivaně s dětmi možnost bydlet u sebe doma.

.

Možná jeho výhra, to je poděkování mu za jeho dobré skutky. Leon Tsoukernik už údajně prohlásil, že získané peníze utratí za historické artefakty.

Share