„Myslím, že je to jedna z nejlepších transformací“ : Dívka se chtěla cítit jako krásná a atraktivní, proto rozhodla se všechno změnit

Mnozí z nás sní o dramatické změně obrazu, ale ne každý má odvahu naplnit své sny. Vypadá to, že nás nebaví vidět stejný účes, oblečení, make-up každý den v zrcadle, ale …

Vždy existuje riziko, že se něco pokazí, že? Toho se naše dnešní hrdinka obávala, ale té dívce se stále podařilo dostat z pohodlí a splnit svůj vlastní sen.

.

Mladý Američan dlouho přemýšlel o tom, jak radikálně změnit svůj vzhled, ale dlouho se neodvážil podniknout tak vážný krok.

Cítila se jako šedá myš, které nikdo nevěnoval pozornost, a záviděla jasným a stylovým přátelům. Dívka se chtěla cítit jako krásná a atraktivní, ale stále nemohla následovat jejich příklad.

.

Pak však padla do správných rukou.

Reinkarnace

Christopher Hopkins již pomohl stovkám zákazníků změnit se, ale tentokrát předčil sebe. Dívka k němu přišla s vlasy bez lesku a objemu, její kůže také nebyla v nejlepším stavu.

.

Christopherovi se však podařilo dívku úplně změnit. Rozhodl se obarvit její kadeře v tmavé barvě a vlasy jí trochu zkrátit a také jim přidat lesk a objem, aby vypadaly živě a přitažlivě.

Reinkarnace skončila novým jasným make-upem: Christopher se soustředil na rty a obočí a také vizuálně zvětšil dívčí oči.

.

Výsledek

„Určitě to vyhovuje tomuto obrazu, její tvář okamžitě ožila a její oči zářily. Víte, jako by od obyčejné jednoduché dívky po filmovou hvězdu hned. Myslím, že je to jedna z mých nejlepších transformací,“ sdílí Christopher jeho dojmy.

.

„Jeden z těch případů, kdy je makeup opravdu mladý a ne starý,“ píše obdivovaný komentátor.

„Neuvěřitelně krásná dívka!“ – ostatní souhlasí.

Líbí se vám nový vzhled? Chtěli byste radikálně změnit něco ve vašem vzhledu, nebo jste se vším spokojeni?

Share