„Už nemohu, potřebuji pomoc“ : V rodině se za deset let narodilo 10 dětí, mnoho odsoudilo manžele

Pár, který má 10 dětí, včetně dvou párů dvojčat, popsal, jak je lidé nazývají nezodpovědnými za svou nadrozměrnou rodinu.

Cizinci často komentují velikost své rodiny, když jsou mimo domov, ale Jacob (35) trvá na tom, že nedovolí, aby se k nim dostali laskavé poznámky.

.

Vše podle jména

Cassandra a Jacob Morris z Utahu mají Stephena (10 let), Christophera (devět), identická dvojčata Williama a Ryana (sedm), neidentická dvojčata Spencera a Maxe (pět), Thomase (čtyři), Henry (tři), Lily (jednu) ) a Peter, šest měsíců starý.

Rodina s 12 dětí žije v Utahu. Vznikla po setkání Cassandry a Jacoba v univerzitě v Idahu.

Hlava rodiny kdysi řekla: „Někteří lidé říkají, že jsme tak nezodpovědní, že máme tolik dětí, ale my jen skryjeme komentáře. Nakonec jsme jen normální rodiče, kteří mají 10 dětí.“ Cassandra a Jacob cítí, že jejich rodina je nyní kompletní poté, co přijali své desáté dítě.

Máma Kassanda

Kassandra, 32, je máma v domácnosti a provozuje tvrdou rodinnou „loď“, aby se ujistila, že život jde hladce. Krmí svou rodinu a plánuje jídlo měsíc předem.

Řekla: „Pokud jde o jídlo, ráda jsem se organizovat a píšu měsíční plán výživy, takže každý ví, co dostanou předem.

Naše děti nejsou vybíravé a nemají alergie, takže čas na oběd neni špatný : vaříme hodně polévek nebo pizzy a salátů. Jsme zkušení zákazníci a šetříme kupóny nebo kupujeme věci se slevou. “

Někdy si lidé myslí, že tato rodina pořádá párty, a vždy se ptají: „Proč potřebujete tolik banánů?“

Všechno v akci

Nejstarších sedm dětí musí také pracovat kolem domu a Kassandra jim každodenně plní úkoly. Každé dítě dostane pokoj, ve kterém se musí uklidit.

Nemělo by to trvat déle než 10 minut, protože je to jen sbírání hraček nebo stírání prachu – mělké čištění. Některé děti to dělají po dobu 10 minut, ale jiné mohou táhnout za půl hodiny, protože tráví většinu času pláčem o tom, jak je to těžké!

Tajemství štěstí

Kassandra má nyní blog o tom, jak hospodařit a porodit 10 dětí poté, co nashromáždilo deset let zkušeností. Pár se oženil po bouřlivé romantice, která trvala několik měsíců.

Píše spoustu tipů, jak zůstat na vrcholu domácích prací a jak hospodařit s tolika dětmi. Přesto, že měl tolik dětí, Jacob řekl, že plánují mít jen dvě.

V průběhu let, kdy jejich rodina rostla, měla rodina své vzestupy a pády, když se snažili vyrovnat s tolika dětmi. Kassandra si vzpomněla:

„Musím přiznat, že jsem dospěla k věci, že jsem si myslela, že jak to zvládnu! Řekla jsem Jacobovi, že už nemohu, potřebuji pomoc.“

Uznávajíc, jak těžké to bylo, rodina byla výrazně silnější. Podpora jejího manžela se stala nejdůležitější součástí jejich života.

Matka velké rodiny věří, že to ve skutečnosti způsobilo, že jejich děti byly poslušnější.

Říká: „Mluvím s lidmi, kteří mají jedno nebo dvě děti, a oni musí bavit své děti a hrát si s nimi pořád. A máme tolik dětí, že se spolu baví a hrají si. Máme také velké štěstí protože starší děti zbožňují mladší. “

Tato rodina se stala příkladem úžasné trpělivosti, lásky, tvrdé práce, optimismu a vzájemného porozumění. Nyní vidíme, že mnoho dětí není tak špatné!

Share