„Na to jméno jsem hrdá, jsem hrdá na tátu. Přece jen to byl náročný rok“ : Dominika Gottová o tátovi

Poslední měsíce pro Dominiku Gottovou byly opravdu těžké. Zemřel jí otec a následně se rozhodla opustit manžela. Místo toho, aby propadla depresím, se Mistrová dcera rozhodla dát dohromady a daří se jí to.

Dominika vzpomíná, že tatínek pro ní vždy byl mužským vzorem a vtipkuje, že když byla malá tak se za něj chtěla vdát. To ale neznamená, že si budoucí partnery vybírala podle něho.

.

Provdala se sice také za hudebníka, který ale hral jinou muziku, než Karel Gott. Dominika měla ráda rockovou hudbu a díky ní se s Titem Tolkki seznámila, protože se v tom prostředí pohybovala.

Co se týká otce, Dominika říká, že i jeho naučila poslouchat těžší hudbu jako Aerosmith, Bon Jovi nebo dokonce AC/DC, což si jen těžko můžeme představit.

.

Prozradila Dominika i to, že táta jí často mluvil do výběru partnerů a ne vždy je schvaloval. Bylo tak i v případě s Timem, ale časem se s tím smířil.

Dlouhou dobu ani nevěděl, že si ho Dominika vzala. Dcera mu to řekla až po patnácti letech manželství.

.

Poslední roky, když Tolkki začal trpětpsychickou poruchou, si už moc s Mistrem ale nerozuměli. Podle Dominiky otec nikdy nezuřil, ale uměl pochválit nebo naopak ukázat, co se mu nelibí a projevit autoritu, kterou určitě měl.

Prvorozená mistrová dcera říká, že ostatní tvrdí, že je podobná otci hlavně povahově – je temperamentní a tvrdohlavá.

/

Asi díky tomu dokázala vydržet ten tlak, který se na ní vyvíjel během posledního roku, i když jí je občas stále smutno.

Věří ale, že se všechno vyřeší a příští rok bude lepší. Předsevzetí si nedává, protože chce řešit problémy ihned a nečekat například ledna.

/

Dělá to hlavně kvůli sobě, ale také i kvůli mamince a zesnulému otci, který by byl určitě na svou
dceru pyšný.

Poslední rozloučení s tatínkem bylo pro Dominiku podle její slov hořkosladké. Nebyla zrovna v dobré kondici, ale viděla se Gottem po dlouhé době. Kvůli vlastním problémům se uzavírala v sobě a nechtěla s nikým kontaktovat.

.

Říká, že otce během dvou let skoro neviděla. O jeho zdravotním stavu však věděla a do samotného konce věřila v zázrak, že se otec uzdraví.

Ten bohužel nepřišel a teď se aspoň snaží dodržet slib, který mu dala, aby viděl, jak to zvládá.

/

Share