„Zažila jsem Vánoce, které bych už nikdy zažít nechtěla“, říká Lucie Bílá

Ty pravé Vánoce si Lucie Bíla může užít jen doma, i když její syn bydlí v zahraničí. Zpěvačka tvrdí, že ozdoby na palmách ji nebaví a nejraději svátky stráví doma s českými pohádky, ve kterých sama hraje.

Dáreček si ale Lucie už dala a je to nová deska Ty o mně. Zlatá slavíce tvrdí, že je to dárek ke svátkům i pro všechny ostatní a pracovala nad ní celých tři roky.

.

Během tohoto období nahrála 25 demo skladeb, i když pouze 13 z nich se dostalo do alba. Kromě písniček zpěvačka prezentovala i vlastní kávu.

V klipu k songu Mám ráda život se objevil i syn Bíle Filip, který podle slov zpěvačky chtěl udělat pro maminku radost a zahrál si ve videu i s mnoha dalšími lidmi, které Lucie má ráda.

/

Lucie Bíla má také v úmyslu si ještě někdy zahrát v nějaké pohádce, protože předchozí herecká zkušenost ji okouzlila, když hrála v takových pohádkách jako Princezna ze mlejna nebo Ztracená láska.

Vánoce zpěvačka ráda tráví doma s rodinou a neumí si je představit bez syna, který bydli zčásti ve Francii, ale často jezdí domu k mamince. Zpěvačka však většinou je v Česku, kde má hodně práce a do zahraničí moc nejezdí.

.

Prozradila také, že jednou dokonce na Štědrý večer pozvali domu souseda, který byl sám.

Je přesvědčená, že o svátcích by jsme měli být s lidmi, které máme rádi, a kteří mají rádi vás.

.

O Vánocích žádnou katastrofu jako požár stromečku či zaseknuta rybí kost nezažila, ale nikdy by nechtěla je strávit mimo domov.

.

Jednou o svátcích byla v Německu na turné nebo na Floridě, kde ozdoby visely na palmách a to určitě není pro ní. Doma je prý nejšťastnější.

Ve volném čase Lucie vyrábí různé náramky, andílky atd. Z prodeje těchto výrobků potom kupuje třeba invalidní vozíky.

/

Korálkování je náročná práce, ale zpěvačka už to rozjela ve velkém a korálky má všude kolem sebe.

.

Říká, že její dům už připomíná skladiště. Před tím také uháčkovala tři tisíce srdíček.

Peníze, které za ně získala věnovala kostelům na opravu maleb na stěnách a oltářů.

.

Share