„Na tohle se vážně nedá dívat,“ diváci kritizují seriál Zoo: Přesto mají důvod k radosti

Seriál ZOO nahradil seriál Slunečná na TV Prima. Diváci se na nový seriál těšili a stal se jejich oblíbeným. V poslední době si ale stěžují, že se děj neustále zamotává.

Server VipShow.cz upozornil, že seriál ZOO byl na začátku velmi úspěšný, ale situace se začala měnit poté, co odešla herečka Eva Burešová. Fanoušci nyní píší, že seriál už není tak zajímavý jako dříve, navíc se děj zamotává.

Seriál Zoo / Zdroj: Instagram.com

Dle některých diváků scénář je již překombinovaný. Diváci píší komentáře k fotografiím a videím zveřejněným na oficiálním instagramovém profilu prima seriálu ZOO.

„Jako pardon, ale ta Zoo jde zase do háje. Jen to natahují a občas ten děj mi přijde praštěný,“ vyjádřila svůj názor jedna uživatelka sociální sítě. Mnoho dalších diváků s ní souhlasilo, mají podobný názor.

Seriál Zoo / Zdroj: Instagram.com

Fanoušci však doufají, že se situace brzy zlepší. Navíc nedávno vyšlo najevo, že se Eva Burešová vrátila, opět natáčí ZOO. „To je paráda, moc se na ni těším,“ reagovala šťastná fanynka, která tak má důvod k radosti.

Diváci také napsali, že by byli rádi, kdyby se vrátil i Robert Urban, který hrál soudce Petra. „Bez soudce to bude o ničem,“ myslí si jedna divačka.

Seriál Zoo / Zdroj: Instagram.com

Na zveřejněném snímku herečka držela v náručí dítě. Lidé se ptali, zda hlavní hrdinka bude hrát se svým synem Tristanem. „Miminko není moje. Je to chlapeček Viktor, který je úžasný, ale můj není,“ vysvětlila Eva Burešová.

„No, snad se ten seriál vrátí do normálu, na tohle se vážně nedá dívat,“ doufá další fanynka.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ UKÁZALA, ČEMU SE VĚNUJE JEJÍ DCERA: „MIUŠKA MÁ TALENT,“ CHVÁLÍ HOLČIČKU FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: ANETA VIGNEROVÁ TO ROZHODNĚ NEČEKALA: „KOLEČKO A NESVAČILOVÁ SI UŽ BRZY ŘEKNOU ANO,“ ŠÍŘÍ SE V KRUHU PŘÁTEL

Share