Aneta Vignerová to rozhodně nečekala: „Kolečko a Nesvačilová si už brzy řeknou ano,“ šíří se v kruhu přátel

Koncem loňského léta se scenárista a režisér Petr Kolečko a modelka Aneta Vignerová rozešli. Důvodem bylo, že začal chodit s herečkou Denisou Nesvačilovou. Poté média začala psát o tomto milostném trojúhelníku a nedávno se také objevily zvěsti, že se scenárista a herečka údajně chtějí vzít.

Aneta Vignerová / Zdroj: youtube.com

Aneta a Petr se poprvé rozešli na konci srpna 2022. Začátkem prosince však vyšlo najevo, že jsou znovu spolu, ale na konci téhož měsíce se podruhé rozešli. Ukázalo se, že scenárista udržoval styky s herečkou.

Bývalí partneři mají syna Jiřího, takže pro modelku byl tento rozchod obzvlášť nepříjemný. Nedávno se ale začaly šířit fámy, že se Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová údajně chtějí vzít.

Petr Kolečko / Zdroj: youtube.com

Server eXtra.cz píše, že tyto fámy se šíří mezi jejich přáteli. „Petr a Denisa si už brzy řeknou ANO. Už mají termín,“ řekl pro eXtra.cz zdroj.

Vysvětlil, že partneři jsou zamilovaní. Označil Petra trochu za proutníka, ale také řekl, že je do Denisy velmi zamilovaný. Zdroj není překvapen, že se jejich vztah tak rychle vyvíjí.

Denisa Nesvačilová / Zdroj: youtube.com

Aneta v minulosti na svých sociálních sítích napsala, že od svého partnera získala slib veselky. „Petr si ji ale ve skutečnosti nikdy vzít nechtěl,“ dodal zdroj pro eXtra.cz. Kolečko, Vignerová a Nesvačilová na tuto informaci zatím nereagovali.

PSALI JSME: MANŽELKA PAVLA TRÁVNÍČKA MÁ DŮVOD K RADOSTI: MONIKA PROZRADILA, ŽE V JEJICH RODINĚ PŘIVÍTALI DALŠÍ MIMINKO

PŘIPOMÍNÁME: MARKÉTA KONVIČKOVÁ SBALILA S RODINOU KUFRY: KAM ODLETĚLA

Share