Naďa Konvalinková chce strávit Vánoce se svým exmanželem Oldřichem Kaiserem: co prozradila

Herečka Naďa Konvalinková a herec, zpěvák a komik Oldřich Kaiser se rozvedli v roce 2005, manželský pár tvořili 25 let. Bouřlivé emoce jsou už minulostí, bývalí partneři dnes dobře komunikují a dokonce spolu tráví Vánoce. Píše o tom portál Aha!

Naďa Konvalinková / Zdroj: youtube.com

Bývalí partneři samozřejmě tráví většinu času se svými nejbližšími. O Vánocích se však setkávají se svou dcerou Karolínou.

Před 17 lety se manželé rozešli, ale rozvod nebyl klidný. Média tehdy psala, že jedním z důvodů mohlo být to, že herec byl údajně nevěrný.

Oldřich Kaiser / Zdroj: youtube.com

Ale to je minulost a nyní bývalí partneři dobře komunikují. Herečka považuje jejich současný vztah za uhlazený.

„U vánočního stolu usedneme s dcerou a Oldřichem. To je taková tradice, kterou jsme zachovali,“ řekla pro server Expres.cz Naďa Konvalinková.

Naďa Konvalinková / Zdroj: youtube.com

Nyní je její vztah s exmanželem dokonce lepšínež během manželství. Láska podle ní může být bolavou, takže přátelství může být někdy cennější.

Psali jsme:Zuzana Bubílková se podělila o svůj způsob, jak šetřit v oblasti energií: „Žiju sama a jsem celkem úsporná“

PSALI JSME: „TO JE HROZNÁ NEÚCTA. JSEM HLUBOCE ZKLAMANÁ“: JIŘINA BOHDALOVÁ VYVRÁTILA SPEKULACE A POSLALA VZKAZ Z NEMOCNICE

PŘIPOMÍNÁME: „TO NIKDO NESMÍ VĚDĚT“: HANYCHOVÁ SE CHYSTÁ DO HOR JEZDIT NA SNOWBOARDU, PŘESTOŽE JE V 5. MĚSÍCI TĚHOTENSTVÍ

Share