„To nás přinutilo znovu zvážit situaci“ : Pár otevřel svatební dar po 9 letech. To bylo v tom

Každý dává novomanželům dárky, to není neobvyklé, píše Newsner. Někdo si vybere užitečného, ​​někoho sentimentálního – podle vašich představ.

Ale příběh Katie a Brandona Gunna je něco zvláštního. Vidíte, Katie a Brandon jsou vdaní za 9 let, ale dosud neotevřeli svůj poslední svatební dárek.

Dárek dala nevěsta teta Alison.

.

K bílé krabičce byla připojena obálka, na které bylo napsáno „Neotevírejte se, dokud první neshoda“ … Rozhodli se vyhovět této žádosti a nechali ji ve skříni na polici.

Samozřejmě, že během devíti let měli hádky a stížnosti, jako všechny páry, ale krabici neotevřeli, a to z úplně jiného důvodu. Zde je to, co o tom Katie řekla:

„Je zřejmé, že během našich 9 let došlo k mnoha neshodám, sporům a zabouchnutým dveřím. Byli dokonce i dva případy, kdy jsme se oba chtěli rozptýlit … ale nikdy jsme krabici neotevřeli.

Upřímně si myslím, že jsme nechtěli otevřít krabici, protože by to symbolizovalo naše selhání.

.

Pro nás by to znamenalo, že něco v našem manželství nefunguje – a jsme oba příliš tvrdohlaví a rozhodní to přijmout. To nás přinutilo znovu zvážit situaci.

Je čas otevřít krabici? Co když to není náš nejhorší boj? Co když se to zhorší a nemáme krabici? “

Jak řekl můj velký strýc Bill: „Nic nemůže být tak špatné, že to nemůže být horší.“

Pak se jedna noc všechno změnilo. Katie a Brandon položili své dvě děti do postele a užili si sklenku vína. Začala konverzace o nadcházející svatbě, kterou měli navštívit.

Animovaně diskutovali o tom, co dát mladému páru. Tehdy si Katie vzpomněla, jaký dárek zanechal ten nesmazatelný dojem.

.

Krabice stála ve skříni devět let a přežila tři přemístění. Pár to neotevřel, protože se obávali, že v budoucnu by nastal případ, kdy by je potřebovali ještě více.

Ten večer, když hovořili o nadcházející svatbě svých přátel, se však rozhodli, že je konečně čas otevřít krabici.

Uvnitř byly dva dopisy – jeden adresovaný Brandonovi, druhý Katie a také nějaké peníze.

.

„Jdi na pizzu, krevety nebo cokoli, co se vám líbí,“ řekla Katie a Brandon měl: „Jděte, kupte květiny a láhev vína.“

Byla tam také křišťálová váza, dvě křišťálové sklenice, ručník, pěna do koupele a aromatický krém. Katie však nebyly zasaženy ani tak objekty, ani interní zprávou.

„Po celou dobu jsme předpokládali, že tento box obsahuje klíč k záchraně manželství – o kterém jsme my, mladší generace, nevěděli,“ vysvětlila Katie.

Nakonec se můj bratranec a strýc vzali téměř půl století. A my jsme si mysleli, že ta schránka nás zachrání.

Ve skutečnosti však tato krabice naučila pár trpělivosti, soucitu a kompromisu, protože ji mohli kontaktovat při nejbližší příležitosti. Když ale bojovali, nemuseli zásuvku otevírat a jejich manželství bylo opravdu silné.

Share