„Navždy Tě budu milovat“ : Jak Charlotte se sestrou Nelly budou slavit první Vánoce bez tatínka

Ztráta jednoho s rodičů v mladém věku je velkou tragédií pro díte, obzvlášť, když máte jsme měli s ním velmi blízký vztah. Není výjimkou i Charlotte Gottová, která přišla o milovaného otce.

Se sestrou Nelly budou slavit první Vánoce bez tatínka.

Charlotte je považována za jedinou možnou Karlovou nástupkyní na scéně. Přesvědčit se o její talentu jsme mohli už v písničce Srdce Nehasnou, kterou nazpívala s otcem před jeho smrtí.

Nyní tento videoklip má desítky milionů zhlédnutí na Youtube.

Momentálně ale o pěvecké kariéře ani nemluví a snaží se s mladší dcerou Nelly a maminkou Ivanou vyrovnat se ztrátou v rodině.

V médiích se všichni drží stranou, ale nedávno Charlotte na otce zavzpomínala a je dobře vidět, jak těžce prožívá toto období.

Po smrti manžela Ivana na veřejnosti nevystupuje a všechna prohlášení zveřejňuje pouze přes tiskovou mluvčí Anetu Stolzovou.

Charlotte ale zveřejnila několik fotografii z Vánoc na Instagramu.

Šlo o snímky ze svátku, které ještě mohla slavit společně s tatínkem. Přidala k ním i komentář „Navždy Tě budu milovat“.

Takovým způsobem chtěla vzdát poctu svému slavnému otci, který jí bude chybět během Vánoc, stejně jako i její sestře Nelly.

Pro dospívající Charlotte je to těžké období, protože v její věku se takové situace překonávají obzvlášť obtížně.

Zákeřná nemoc jim sebrala člena rodiny určitě dříve než to očekávali a rodina musí ztrátu Karla Gotta překonat, protože se čas vrátit nedá.

I když Mistr s nimi během Vánoc už nebude, tak zůstanou tady navždy jeho krásné písničky.

Share