„A nechápu proč“ : Přicházejí sem turisté z celého světa, aby žit v těchto domcích v lese

Nejoblíbenější Airbnb na světě není loft na Manhattanu nebo apartmán na pláži v Barceloně. Podle společnosti je to malá „houbalová kopule“ v Aptosu v Kalifornii .

Od roku 2009, rok po založení společnosti Airbnb v San Franciscu, hosté žijí v Kitty a Michaelových byty.

.

„Od té doby shromáždila asi 1300 recenzí a hosté z celého světa přicházejí, aby žit v malém 10 metrů,“ uvedla tisková zpráva Airbnb, která se zabývá bizarní historií společnosti.

Na místě jsou byty popsány jako „podkroví s geodetickou kupolí a velkou terasou na stromech“, které se nachází na deseti akrech půdy v malém městečku Aptos nedaleko Santa Cruz.

Může pojmout tři osoby (dva na matraci a jeden na rozkládací posteli) a v koupelně je samostatná toaleta pro kompost, protože nakonec je to projekt šetrný k životnímu prostředí z centrální Kalifornie.

Hosté jsou upozorněni, že bude hodně hluku:

.

„Většina zvuku zde pochází z cvrlikání ptáků nebo cvrčků, chvění stromových žab a větru mezi stromy.Lidé zde žijí na Zemi, takže neočekávejte, že bude úplně bez zvuků. “

„Útulný a čistý venkovský dům“ je tím, který Airbnb učinil úspěšnějším: nabízí neobvyklá místa k odpočinku, která jsou nekonvenční a daleko od bezchybného hotelového pokoje nebo luxusního servisovaného bytu.

Kromě houby inspirované kupole společnost uvedla, že Airbnb má mnoho dalších nabídek: 14 000 malých domů, více než 4 000 hradů a více než 2 400 stromových domů.

.

Share