“Neměla jsem hezké ani dětství”: Alena Vránová oslavila své 90. narozeniny. Jak těžký život měla herečka

Legendární herečka Alena Vránová oslavila své 90. narozeniny. Nikdy život jednoduchý neměla, a známá princezna zažila několik těžkých rozvodu a smrt jediné dcery. “Neměla jsem hezké ani dětství,” říkala před lety herečka.

Alena Vránová/Zdroj: youtube.com

Nesnášela veřejný život, ale herectví milovala, kvůli čemuž moc často na společenských akcích nebyla. Nejvíc se proslavila díky filmu Pyšná princezna, který změnil její život navždy.

Alena Vránová a Vladimír Ráž/Zdroj: blesk.cz

Za svůj život měla dva manželství. S prvním svým mužem Pavlem Kohoutem se rozešla kvůli lásce do Vladimíra Ráže. S Pavlem měla náročný rozvod, za který se omluvil, když mu bylo 90 let.

Pyšná princezna/Zdroj: blesk.cz

Druhým manželem se stal Vladimír Ráž, který herečku po několika letech společného života opustil. Po druhem manželství Alena už vdaná nikdy nebyla.

Nejvíc herečku zasáhla smrt její dcery Markéty, kterou porodila během manželství s Vladimírem. Ta zemřela kvůli problémem s alkoholem. Naštěstí po sobě nechala dceru Terezu, která má tři syny. S nimi je Alena opravdu šťastná.

Alena Vránová/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: UBĚHLY 2 MĚSÍCE, CO JOSEF ABRHÁM ODEŠEL DO HERECKÉHO NEBE: PROČ ALE DOSUD JEŠTĚ MÍSTO POSLEDNÍHO ODPOČINKU NENAŠEL

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ LANGMAJER ZVEŘEJNIL SNÍMKY S ADÉLOU GONDÍKOVOU: HEREC DOJAL FANOUŠKY SVÝM VYZNÁNÍM MANŽELCE

Share