„Nemůžu být spokojenější“: Uršula Kluková slaví 81. narozeniny. Co by si přála za dárek

Herečka Uršula Kluková slaví 17. srpna 81. narozeniny. Loni slavila kulatiny, takže tentokrát nic neplánovala. Nyní žije se svými zvířaty a je ráda, že nemá vážné zdravotní problémy. Řekla to v rozhovoru pro server eXtra.cz.

Herečka má narozeniny 17. srpna, ale tentokrát slavit nechtěla, prostě to neplánovala. Setkala se s kamarádkami v kavárně a říká, že to může považovat za oslavu. Kulatiny loni ale oslavila skvěle.

Uršula Kluková / Zdroj: youtube.com

Je také ráda, že nemá vážné zdravotní problémy, cítí se dobře, na nic si nestěžuje. „Nic mě zatím netrápí a byla bych ráda, kdyby to vydrželo co nejdéle. Snad to nezakřiknu,“ řekla pro eXtra.cz Uršula Kluková.

Herečka bydlí se svými domácími mazlíčky, s kocourem a také s čivavou, která má neobvyklé jméno Bob Emanuel Kalíšek.

Uršula Kluková / Zdroj: youtube.com

Pes jí nedávno utekl, bála se o něj, ale naštěstí jí pomohli někteří lidé a už se vrátil domů. Kocour nechtěl domů, a tak také utekl. Herečka si na to ale už zvykla.

Stále vystupuje, i když v létě má více volného času. Vysvětlila to tím, že v létě herci často hrají venku a diváci se při podobných vystoupeních často nesoustředí a to pro ni není ono.

Uršula Kluková / Zdroj: youtube.com

Nedávno ale hrála na představení s Jiřím Krampolem, diváků tehdy bylo hodně. Spolupracovala s ním už řadu let, navíc je ráda, že diváci ještě chtějí vidět, jak hrají.

Za svou kariéru ztvárnila mnoho rolí a říká, že ji nemohla mít lepší. Takže je určitě šťastná, užívá si života. „Lidé mě znají a mají mě rádi. Nemůžu být spokojenější,“ dodala Uršula Kluková.

Uršula Kluková / Zdroj: youtube.com

Nepotřebuje dárky, ale byla by ráda, kdyby jí přátelé dali houby. Potěšilo by ji ale také, kdyby sama nasbírala houby, ale kamarádi by je pak probrali.

PSALI JSME: ŽILKOVÁ A STROPNICKÝ SE SETKALI U SOUDU: „NEPOTŘEBUJEŠ VÍTĚZSTVÍ NA TO, ABYS UKÁZAL, JAK JSI SILNÝ“

PŘIPOMÍNÁME: ARTUR ŠTAIDL ZNOVU ZMĚNIL OBOR: ČÍM SE NYNÍ SYN IVETY BARTOŠOVÉ A LADISLAVA ŠTAIDLA ZABÝVÁ

Share