„Sama je z toho nešťastná“: Babiš se tvrdě pustil do Pekarové Adamové, která mu na kritiku ihned odpověděla

Bývalý premiér Andrej Babiš stále objíždí Českou republiku a setkává se se svými voliči. Akcí se ale účastní i jeho odpůrci a agresivita pořád roste. Podle politika za to může pětikoalice a pustil se do šéfky Sněmovny Markéty Pekárové Adamové, kterou označil za „symbol zla a nenávisti“. Pekarová Adamová prohlásila, že se jedná o vulgární parafrázi a vytkla opozičnímu poslanci výroky o nacistech. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

Babiš řekl, že Miroslav Kalousek byl pro minulou vládu symbolem korupce a Markéta Pekarová Adamová je nyní pro Babiše symbolem zla a nenávisti. „Sama je z toho nešťastná, jak je zlá a nenávistná,“ zdůraznil předseda hnutí ANO.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Expremiérovi totiž vadí, že vláda ho přirovnává v ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Pekarová Adamová ale tvrdí, že to Babiš dělá sám svými výroky, které jsou identické.

Může za to vystupování Babiše na jednom z mítinků, kdy označil své odpůrce za nacisty a fašisty. Podobnou rétoriku zvolila i ruská propaganda, která tím obhajuje válku na Ukrajině.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Opoziční poslanec ale tvrdí, že to byla chyba za svá slova se omluvil, protože to tak nemyslel.

Pekarová dodává, že se Babiš chová dětinsky a omluva přišla poté, co jeho PR tým pochopil, že by ho to mohlo poškodit před budoucími volbami. Kritiku vůči sobě bere jako vyznamenání.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Expremiér je přesvědčen, že za vládě jeho mítinky vadí a snaží se je pokazit. Za organizaci protestů prý mohou Piráti a TOP 09. Pětikoalice tato obvinění popírá.

PSALI JSME: „VÍT RAKUŠAN MÁ PEVNÉ MÍSTO VE VLÁDĚ“: PETR FIALA ŘEKL, PROČ NEODVOLÁ MINISTRA VNITRA

PŘIPOMÍNÁME: SVETR JAKO SYMBOL BOJE PROTI PUTINOVI: MÍSTOPŘEDSEDA TOP 09 PROMLUVIL O ENERGETICKÉ KRIZI. ČESKO PODLE NĚJ ZIMU ZVLÁDNE

Share