„Není divné roušku mít, je divné chodit bez ní“: Agáta radí, jak přežít karanténu s dětmi

Agáta Prachařová už není tou ženou, která bývala. Dříve si nemohla nechat ujít žádnou párty, nyní říká, že je čas věnovat se dětem a trávit čas s nimi.

Chce říct, že být doma s dětmi není vůbec nuda, a tak všem prezentuje svůj pořad. Například tentokrát vám řekne, jak se vypořádat s karanténou doma, zejména pokud jsou doma děti, které nechodí do školy.

.

V novém pořadu se Agáta Prachařová představí v podobě matky samoživitelky, která své děti sama zajišťuje.

Protože nyní nejdiskutovanějším tématem je téma koronaviru, rozhodla se Agáta Prachařová šít roušky.V tom jí pomáhali její teta a syn Kryšpín.

.

V první řadě šili tyto roušky pro sebe, protože teď musí mít.

„Ráda bych ukázala nejen svým dětem, ale i všem ostatním lidem, jak je důležité je nosit a jak jednoduché je vyrobit“ pověděla Agáta Prachařová.

.

Ale není to tak jednoduché.Hlavním problémem je, že její dcera Mia neustále chce pozornost a odvádí pozornost od šití matky se starším bratrem.

Slavná modelka proto vymyslela, čím zaujmout svou malou dceru.Sama pro ni vyrobila několik sešitů a dává jí úkoly.

Podle ní se malá Mia cítí velmi důležitá a snaží se všechny donutit, aby také psali důležité úkoly do sešitů.

Také dvojnásobná matka vysvětlila, jak přesně udělat sešít pro dítě, to bude potřebovat jen pár listů a sešívačku.

Agátu Prachařovou lze označit za ženu mnoha profesí.

Vysvětlila, že je velmi důležité mít časový harmonogram dne.To znamená, když je třeba vstát, kdy připravit jídlo, atd., aby se celý den neleželo na posteli v pyžamu.

Zmínila také svou matku Veroniku Žilkovou.Podle ní byla její matka velmi aktivní a vždy se snažila se svými dětmi něco dělat.

„Například když jsem se nemohla naučit vyjmenovaná slova po B, vymyslela mi na to skvělou básničku. Byl, bydlel obyvatel v bytě v příbytku, měl nábytek a byl pěkný dobytek“ vyprávěla příběh ze svého dětství Agáta Prachařová.

Přestože bývala královnou večírků, nyní ráda tráví čas se svými dětmi.A to navzdory současnému trendu většiny mladých lidí, kteří nechtějí mít děti.

Také modelka umožňuje svému synovi často používat tablet a nevidí v tom nic špatného.Podle ní díky tomu, že mu to nezakazuje, na tuto závislost nemá.

„Myslím si, že v dnešní době tablet k dětem patří, a nevidím na tom nic špatného, pokud se užívá k edukaci a zábava má jasné hranice“ vysvětlila Agáta Prachařová.

Share