„Není hrdinství vytápět na 25 stupňů“: Pekarová Adamová promluvila o solidaritě Čechů a vytkla vládě komunikaci s lidmi

Šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová promluvila o tom, jak vláda komunikuje s lidmi. Politička říká, že by kabinet na tom měl zapracovat a také dodala, že se občané nemusí ničeho bát. Kromě toho uvedla, že to není žádné hrdinství topit na 25 stupňů. Informuje o tom web blesk.cz.

Markéta Pekárová Adamová / Zdroj: youtube.com

Pekarová podotkla, že doba je těžká a v těchto dobách musíme všichni držet spolu. Podle předsedkyně Sněmovny právě nyní můžeme poznat naše vztahy a jestli můžeme pomáhat jeden druhému.

„A Češi jsou solidární,“ věří Pekarová.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Šéfka TOP 09 přiznala, že vláda Petra Fialy musí zlepšit komunikaci s lidmi. Jako příklad uvedla vyjádření ministra Jozefa Síkely, který musel upravovat a vyvracet vlastní vyjádření ohledně zastropování cen elektřiny a plynu.

Pekarová Adamová přiznává, že kabinet je nyní velmi vytížen a není jednoduché některé věci vysvětlit. Musí se ale zapracovat na tom, aby komunikace byla srozumitelná a lidé měli jednoduchý přístup k informacím.

Markéta Pekarová Adamová, Petr Fiala, Marian Jurečka / Zdroj: youtube.com

I předsedkyně Sněmovny se dostala do skandálu, když jí bylo vytýkáno, že lidem řekla, aby si vzali další svetr, když jim bude zima. Markéta Pekarová Adamová ale vysvětlila, že se musíme v těžkém období trochu uskromnit a týká se to občanů, kteří to mohou udělat.

„Není hrdinství to, že někdo bude dál vytápět na 25 stupňů,“ podotkla politička a dodala, že každý musí nějakým způsobem hledat cestu k úsporám.

Psali jsme:Dagmar Havlová bojuje s chutí na psí piškoty: „Doufám, že se něco stane a budu mít motiv“

PSALI JSME: DOMINIKA MESAROŠOVÁ SI RÝPLA DO TĚHOTNÉ HANYCHOVÉ: „NEJSEM JAKO AGÁTA“

PŘIPOMÍNÁME: DO ČESKÉ POLITIKY ZAMÍŘIL DALŠÍ OKAMURA: 18LETÝ SYNOVEC PŘEDSEDY SPD SE DOSTAL DO ZASTUPITELSTVA PRAHY 7

Share