Do české politiky zamířil další Okamura: 18letý synovec předsedy SPD se dostal do zastupitelstva Prahy 7

Synovi poslance Hayata Okamury (KDU-ČSL) je pouze 18 let, ale již nyní slaví velký úspěch. Synovec Tomia Okamury Ignác Okamura se dostal do zastupitelstva Prahy 7. Ve volbách byl na kandidátce za sdružení Praha 7 sobě. Píše o tom web tn.nova.cz.

Do české politiky zamířil další Okamura. Jedná se o syna lidovce Hayata Okamury. Ignác byl jedním ze dvou lidovců, kteří byli na kandidátce sdružení Praha 7 sobě.

Ignáci Okamura / Zdroj: KDU-ČSL

„Vždy jsem se zblízka zajímal o městský rozvoj a politiku a k politickému prostředí jsem měl blízko od malička,“ prohlásil mladý Okamura s tím, že několik let studoval mimo Českou republiku a nyní se rozhodl jít do toho.

Ignác uvedl, že chce být příkladem pro mladé lidi, aby se začali o politiku zajímat. Mladý politik nechce, aby jeho generace byla ovlivněná populistickou a extremistickou rétorikou.

Hayato Okamura / Zdroj: youtube.com

Svůj výsledek ve volbách Okamura hodnotí pozitivně a obsadí tak jedno z 18 křesel, které strana získala. Podle něho to bylo možné díky poctivé práci radnice a dialogu s občany.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Otec Ignácia Okamury je poslanec a starší bratr Tomia Okamury Hayato Okamura. Ten se do Sněmovny dostal v roce 2021.

Ignáci chce během svého působení uplatnit zkušenosti ze zahraničí a zaměří se na spolupráci s mladými lidmi.

Psali jsme:Monika Absolonová oblékla svatební šaty: „Můj životní cíl ale je, aby kluci byli šťastní“

PSALI JSME: „STÁT MÁ UKÁZAT, ŽE JE SCHOPEN ŠETŘIT NA ENERGIÍCH“: PETR FIALA PROZRADIL, JAK V DOBĚ ENERGETICKÉ KRIZE ŠETŘÍ VLÁDA

PŘIPOMÍNÁME: KULTURAMONIKA BAGÁROVÁ SE POCHLUBILA FOTKOU V KOUPELNĚ: „JEDNA Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH ŽEN,“ REAGUJÍ FANOUŠCI

Share