Není ztracena jejich hlavní trumf : Jak vypadají dnes trojčata, která se narodila v roce 1987 a byla zcela identická

Mnoho dívek dnes vyvíjí velké úsilí, aby byt jako někdo, zejména slavní lidé. Navíc se tato opakování týkají sociálního chování, koníčků, účesů, make-upu, oblečení.

Ale bez ohledu na to, jak těžké se snažíte, dosažení úplné identity je nesmírně obtížné, protože každá osoba je individualita.

.

To platí také pro dvojčata, jejichž rodiče se je od dětství snažili oblékat stejným způsobem. Bylo by zajímavé vědět, jak vypadají dnes trojčata, která se narodila v roce 1987.

Životopis

25. dubna 1987 se v Dublinu narodila trojčata, která byla zcela identická. Dívky se jmenovaly Nicola, Laura a Allison.

Tyto tři sestry byly natolik identické, že ani maminka a táta nemohli odlišit jednu od druhé.

.

Po vyzrání se sestry proměnily ve skutečné krásky, takže od dětství dostávají řadu nabídek, aby se vyzkoušely v modelingovém podnikání.

Rodiče dívek se pevně rozhodli, že jejich děti by měly mít skutečné dětství, a stále mají čas na vybudování kariéry. Ve věku 16 let se však dívky stále staly modelkami.

Kariéra

Dnes jsou sestry Krimminů v jejich rodném městě skutečnými celebritami. Pravidelně se účastní módních přehlídek a hostuje na různých výstavách.

Blondýnky neuvěřitelné krásy často zdobí obaly časopisů.

To samozřejmě přináší dívčím popularitu a docela dobrý příjem, ale také to přináší určité omezení, protože jejich hlavní vrchol není vůbec krása, ale úžasná identita.

.

Život

Úplná identita Allison, Laura a Nicola, kterou sama příroda vytvořila, učinila krásy krásným životem.

Každý den začínají tím, že chodí na společný běh, pak spolu snídají, pak chodí do posilovny, kde provádějí stejná cvičení pod kontrolou jednoho trenéra.

.

Dívky mají jeden kosmetický salon a jednoho stylistu, takže v žádném případě není ztracena jejich hlavní trumf – jejich podobnost.

Všechny tři krásky jsou vysoké 180 cm a váží 54 kg, mají stejnou velikost pasu a velikost poprsí.

Dívky přirozeně používají stejný make-up a parfémy, nosí stejné oblečení. Jsou neustále ve vzájemném kontaktu, dokonce i v těch chvílích, kdy nejsou spolu.

.

Pokud by se jedna z dívek rozhodla nedodržovat přísnou stravu, další dvě sestry by udělaly totéž. Všechny nákupy provádějí na stejných místech, to platí také pro potraviny a oblečení.

Restaurace, které si také vyberou, jsou stejné. Jejich jediným rozdílem je osobní vztah, který má každá sestra. Takže Alison a Nicola ještě nikomu nedali svá srdce, zatímco Laura je již v poměrně dlouhém vztahu.

.

Jak sami sestry přiznávají, životní styl, který vedou, pro ně není zátěží. Opravdu rádi tráví čas společně, protože prostě neexistují žádní bližší nebo dražší lidé.

Moc se jim také líbí, když jim lidé kolem dávají pozor, protože jsou úplně stejní, navíc se takové krásné dámy každý den nenajdou.

.

Share