“Prodáváme dům, ve kterém jsme bydleli 78 let”: Kupující nevěděli, jak se mohou odměnit starým hospodářům

V roce 1938 Tom a Žan Chitam přestěhovali do Sydneu, a začali bydlet ve vlastním prvním a jedinečném domě. Tady vychovali své děti a bydleli do narození vnoučat, pravnuku a prapravnuku.

Kdy měli 100 a 103 roky, rozhodli se prodat svůj dům. Kvůli tomu, že potřebovali denní pérování, rozhodli se bydlet v soukromé klinice.

.

Kdy přišli do toho domu realitní agenty a kupující, byli šokováni, čas jakoby zastavil tam v roce 1938, s té doby Tom a Žan nic nezměnili, jenom dělali kosmetickou opravu.

Nábytek, koberci, domácí spotřebiči a úprava stěn, všechno se nezměnilo. Nejvíc návštěvníků překvapilo úžasná čistota a ideální stav domu.

.

Interiér starého domu

Žan byla velmi chorobnou a měla chatrné zdraví ještě od mladí. Kvůli tomu, celou domácí práci dělal Tom. Před tím, jak vystěhování ze svého obydlí, tom seknul trávník před domem.

.

Díky svému zvláštnímu interiéru, dům prodali za 1,5 milionů dolarů (34,5 milionů korun). Domorodci, které se dozvěděli o prodeji zvláštního domu, žádali uvidět té pohádkové místo, kde se čas zastavil.

.

Dobré hospodáři Tom a Žan měli radost s toho, že jich dům zajímá takové množství lidi, kvůli tomu zvali všech uvidět ten dům.

.

Nezapomínejte se dělit s kamarády našim článkem, aby také dozvěděli o pečlivém vztahu Toma a Žan ke svému domu!

Share