“Nepamatuji si na toho, kdo to udělal”: Nehoda Vladimíra Polívky

Ve středu 24.června se stalo přepadení Vladimíra Polívky, nad kterým se začíná vznášet víc otazníků. Někteří mají podezření, že herec měl být opilým, kvůli tomu nezavolal hned policii.

Ve středu nad ránem Polívka by měl vrátit z restaurace v centru Prahy, kde momentálně pracuje jeho přítelkyně. Herec byl dostatečně unaven.

Zdroj: blesk.cz

Herec v minulosti měl problém s alkoholem, stejně jako i jeho tatínek. Před čtyřmi roky byl natolik opilý, že nebyl schopný stát na nohách. Močil se na ulici v přítomnosti své bývalé přítelkyně Karolíny Krezlové.

Ve středu se vracel domu ke svítání. Byl ve špatném stavu, a také byl přepaden a okraden. Herec utrpěl otřes mozku a zlomeniny žeber.

Zdroj: blesk.cz

Jeho maminka uvedla, že nezavolal policii kvůli tomu, že bylo mu velmi špatně. Také Vladimír nezůstal v nemocnici. Podepsal reverz. Policie ten případ řeší.

“Incident, který se stal ve středu v ranních hodinách na Petrském náměstí v Praze 1 a při kterém být přepaden muž, ročník 1989, prověřují kriminalisté prvního policejního obvodu,” uvedl policista Jan Rybanský.

Zdroj: blesk.cz

Ve středu večer herec uvedl stručnou informaci o tom, co se mu stalo: “Je pravda, že jsem byl napaden a okraden. Jsem krátce po silném otřesů mozku, mám rozbitou hlavu, otoky na obličeji a pohmožděná žebra”.

“Nepamatuji si na toho, kdo to udělal, možná jich bylo víc. Otřes mozku způsobil úplný výpadek paměti a silné bolesti,” uvedl herec.

Zdroj: tyden.cz

Teď o Vladimíru doma pečuje rodina. Herec kvůli nehodě má zrušena představení v Dejvickém divadle. “Zdravím všechny diváky a fanoušky a děkuji všem za podporu,” řekl Polívka.

Zdroj: blesk.cz

Share