Proslulá holčička-Mauglí vyrostla mezi slony a gepardy. Jak vypadá po 30 letech

Každý rodič se snaží vychovávat své děti správně, na základě obecně uznávaných norem. Někdo uspěje, někdo ne. Existují však rodiče, kteří vychovávají děti ve zcela odlišných podmínkách, které zdaleka nejsou standardní, přesto se však ukázalo, že jsou mnohem produktivnější.

ŠŤASTNÉ DĚTSTVÍ V AFRICE

Zdroj: peoples.ru

Dívka jménem Tippi Degré se narodila 4. června 1990. Její rodiče chtěli své dceři vštípit důležité životní hodnoty. Ke svým 10 letem se Tippi naučila respektovat přírodu tak, jak většina dospělých na naší planetě ani neumí. A stalo se to díky skutečnosti, že od narození dívka vyrůstala v Namibii, v exotické přírodě a mezi divokými zvířaty. Přesně jako ten Mouglí z dětské pohádky!

Dívka byla pojmenována po herečce, která hraje hlavní roli ve filmu „Ptáci“. A stejně jako hrdinka filmu si Tippi již v útlém dětství našla kamaráda – slona jménem Abu. Okamžitě se stali přáteli a trávili spolu spoustu času. Ale kromě slona se Tippi kamarádila s mnoha dalšími zvířaty. Obzvláště měla ráda leoparda, který vyrostl na nedaleké farmě.

Zdroj: fatelines.net

Rodiče dívky vůbec nelitují toho dětství, které jí dali. Kolik zajímavých věcí, ve srovnání s městskými dětmi, viděla Tippi! Sice se obávali o svou dceru, ale viděli její nebojácnost a to, jak respektovala zvířata, bez ohledu na jejich velikost.

Zdroj: fatelines.net

Holčička se dokonce skamarádila s místními kmeny. Obyvatelé kmene Himba ji naučili lovu a jejich dialektu. Děti ji přivítali s otevřenou náručí a hrály spolu spoustu času, což o městských dětech řict nelze.

Zdroj: livemaster.ru

ŽIVOT VE VELKÉM MĚSTĚ

Když Tippy dovršila 10 let, přestěhovala se svou rodinou do Francie a šla do městské školy. Tam se však nedokázala přizpůsobit a byla převedena na domácí vzdělávání. Po škole vystudovala filmové umění na Sorbonně v Paříži.

Zdroj: zoobusiness.kiev.ua

Tam se stala skutečnou celebritou. Byla vydána kniha o její dobrodružstvích v Namibii, která byla přeložena do několika jazyků. V roce 1997 o ní byl dokonce natočen dokumentární film.

Tippi se později vrátila do Afriky, aby natočila dokumentární film pro slavný Discovery Channel. Ve výsledku natočila až 6 filmů.

Zdroj: fatelines.net

Tippi je také známá jako tygří strážce v populární televizní show Fort Boyard.

Tippi má nyní webové stránky o Africe a její osobní stránka na sociálních sítích je neuvěřitelně populární.

Chtěli byste vyrůst takovém prostředí?

Zdroj: peoples.ru

Share