„Neumím šít. Neumím ani moc organizovat věci“: Tomáš Klus k vlně solidarity rozhodl se pomáhat jinak

Spousta českých celebrit se snaží pomáhat ostatním během pandemie koronaviru.Tomáš Klus se rozhodl ne šít roušky, ale pomoci trochu jiným způsobem.

Společně s manželkou Tamarou složili pět písní a vydali mini album s názvem Pět pohromadě. Všechny peníze z prodeje budou převedeny na charitativní organizaci, která pomáhá v boji proti koronaviru.

„Jsou to takové naše “příZpěvky“ k vlně solidarity a pospolitosti, která nás zalila ruku v ruce s těžkou zkouškou pandemie“ řekl Tomáš Klus.

.

V písních se zpívá o dění kolem nás.Tomáš Klus věří, že až to všechno skončí, tak budeme mnohem moudřejší a chytřejší, než jsme byli předtím.

Říká, že jakmile bude tento neviditelný nepřítel poražen, uvidíme skutečné hrdiny naší doby, mnoho z nich vidíme již nyní.

Zpěvák doufá, že se lidem tyto písně budou líbit a budou s nimi rezonovat, že to přinese trochu radosti do každého domu.

.

Na obálu alba se objeví Tomáš Klus se svou manželkou Tamarou Klusovou a jejich třemi dětmi.

„Neumím šít. Neumím tisknout na 3D tiskárně. Neumím ani moc organizovat věci. Vlastně umím jenom psát písničky“ dodal Tomáš Klus.

Manželka muzikanta už začala šít a možná by udělala něco jiného, kdyby mohla.Navíc nakonec se svým manželem natočila společné album, poprvé po mnoha letech.

.

Neustále doma je to určitě těžké, ale právě v této době je možné dělat užitečné věci. Tak vzniklo album Pět dohromady, jehož název znamená jednotu.

„Děkujeme vám všem za to, jak dobře se nám tu tíživou situaci daří spolu snášet. Kéž se takhle dobře snášíme i ve stavech bez tíže“ poděkoval Tomáš Klus.

.

Vše, co bude získáno z prodeje tohoto alba bude převedena na účet Nadačního fondu pomoci. Cena bude dobrovolná od 2. dubna do 23. dubna na Supraphonline.cz.

Tímto způsobem chtějí organizátoři podpořit sbírku Laskavost plodí laskavost.Jejím partnerem jeLaskavost.cz, Nadace Karla Janečka.

.

Share