„Ho ničí fakt, že opustil rodinu a svůj národ“: 35letého Harryho nikdo nemůže poznat

Princ Harry a jeho manželka Meghan jsou nyní osvobozeni od Britského království. Je Meghan velmi šťastná, stejně jako její manžel?

Podle oficiálních informací se Meghan a Harry přestěhovali z Kanady do Los Angeles.

Pár tam koupil dům a otec prince Harryho, princ Welsh Charles, zaplatil za soukromé zabezpečení manželů a utratil 2,5 milionu dolarů na jejich potřeby.

U vévodkyně ze Sussexu tento titul Meghan po královských silách udržoval za sebou velké plány. Už se podílí na několika filmových projektech. Kromě toho chce vévodkyně napsat knihu a pokračovat ve svém blogu.

A co dělá princ Harry? 35letý princ, který se snažil udržet svou rodinu v klidu, byl nucen učinit rozhodnutí, které pro něj bylo obtížné.

.

My Weeklyjiž napsal, že Harry postrádá svou domovinu, rodinu a přátele a je velmi znepokojen tím, že jeho otec byl nakažen koronavirem. On je také na telefonu s jeho babičkou.

.

„Je to nesmírně smutné, ale s každým týdnem se stávají víc a víc soustředění jen na sebe. Jejich volba priorit připomíná spíš rozmazlené děti než dospělé třicátníky.

Sotva Harryho poznávám, je zahořklý, bezcitný a evidentně ve stresu,“ spisovatelka Angela Levinová.

.

Jak dlouho však může britský princ, příliš zvyklý na určitý způsob života, žít tak, jak chce jeho manželka žít, ale nechce ho samotného?

„Pořád se domnívám, že ho ničí fakt, že opustil rodinu a svůj národ,“ tvrdí spisovatelka.

V každém případě doufáme, že v blízké budoucnosti zjistíme, co Meghan a Harry dělají, co dělají v USA a jak plánují oslavit první narozeniny syna – 6. května.

Share