Neuvěřitelná proměna Elišky z Princezny ze mlejna: Andrea Černá se změnila k nepoznání

Andrea Černá vystudovala herectví na Pražské konzervatoři. Mnozí diváci si ji pamatují díky roli Elišky, kterou ztvárnila v pohádce Princezna ze mlejna v roce 1994. Ve společnosti se příliš často neobjevuje a o svém soukromém životě nerada mluví. Od natáčení pohádky uplynulo 29 let, herečka se za tu dobu změnila. Píše o tom web eXtra.cz.

Princezna ze mlejna měla premiéru 1. června 1994. Dnes mnoho Čechů říká, že tato pohádka patří k jejich nejoblíbenějším. V roce 2000 režisér Zdeněk Troška natočil pokračování snímku, jde o film Princezna ze mlejna 2.

V obou filmech Elišku hrála Andrea Černá. Fanoušci si pamatují, že mlynářova dcera Eliška byla blondýna. Běhemnatáčení nosila Andrea Černá paruku. Dnes je brunetkou.

Hrála zdravotní sestřičku Helenu Hradeckou v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Ve filmech a seriálech ztvárnila i další role, ale věnuje se především divadlu.

Před dvěma měsíci herečka oslavila 46. narozeniny, vypadá skvěle. Snaží se vyhýbat různým společenským akcím, ve společnosti se příliš často neobjevuje. Nedávno ale dorazila na křest krimi thrilleru Konzultant od Antonína Mazáče a zveřejnila snímky na svém Instagramu.

Nerada mluví o svém soukromí. V minulosti chtěla založit rodinu a mít pět dětí, ale zatím žádné potomky nemá. Neprozrazuje ani to, zda s někým chodí, nebo žije sama.

„Nepřijde mi vkusné o tom mluvit veřejně. Každý máme nárok na své soukromí. Faktem každopádně je, že pět dětí už porodit nestihnu,“ řekla před časem Andrea Černá pro iDnes.cz.

PSALI JSME: LEOŠ MAREŠ SVÉ PŘÍJMY NESKRÝVÁ: ZA PÁR DNÍ SI VYDĚLÁVÁ ROČNÍ PLAT PRŮMĚRNÉHO ČECHA

PŘIPOMÍNÁME: MALÁ RUMINKA SI LEA ZAMILOVALA: „VŠECHNY DĚTI BUDOU SPÁT S NÁMI,“ NECHALA SE SLYŠET MONIKA BAGÁROVÁ

Share