“Nikdo nevrátí peníze”: Vzpomínkový koncert Ivety Bartošové se znovu ruší

Osud této akci je velmi těžký. Vzpomínkový koncert známe české zpěvačky a herečky Ivety Bartošové, která měla 48 let, znovu se ruší.

.

Dvakrát lidi se nemohou uvidět koncert na počest české hvězdy. Poprvé smrt Karla Gotta odmítla koncert, podruhé karantén kvůli novému typu koronaviru.

.

Myšlenka o koncertu přišla do fanklubu Ivety spolu s Ivetinou sestrou Ivanou Bartošovou, ale, bohužel, už dvakrát se nedalo zorganizovat té vzpomínky.

.

První koncert se měl konat v dubnu 2019, na pětileté výročí od její sebevraždy skokem pod vlak. Později, organizátoři zjistili, že nemohou dovolit takový koncert kvůli ceně, kvůli tomu přesunuli všechno na říjen.

.

Ale i tehdy nic nezvládli udělat, kvůli smrti 1.října legendárního zpěváka Karela Gotta.

.

Na podzimu byla vyprodaná pod koncert celá Lucerna. Na akci by měli vystoupit Bára Basiková, Ilona Csáková, Leona Machálková, Dan Hůlka a Standa Hložek, ale bohužel, akce byla zrušena.

.

Lístky, které staly od 890 Kč do 1590 Kč nevrátili, protože organizátoři plánovali konat koncert v ženy termín, který byl stanoven 5.dubna 2020.

.

Koronavirus nejenom nakazil lidi, ale i působil zrušení koncertu. Vláda zakázala všechna shromažďování a udělala karantén. Fanoušci už jsou naštvané od toho, že vstupenky ještě zůstávají v platnosti, a koncert proběhnout nemůže.

.

Někteří požádali vracení peněz, na co organizátoři odpověděli, že koncert se muže uskutečnit po karanténě. Bartošová, která neměla štěstí ve svém životě, nedává lidi pokoj i po své smrti.

.

Share