„Сo od ní ve vztazích očekávat“ : Postava ženy o ní může hodně říct

Je zbytečné myslet si, že ženská postava závisí výhradně na genetice a astrologii.

Ukazuje se, že postava ženy může také říct, jak snadno její zástupce nebo naopak není snadné komunikovat, co se jí líbí a pohledy na život.

A co je nejdůležitější, co od ní ve vztazích očekávat.

Co řekne žena o své postavě?

# 1 Obdélník

Žena střední pleti s úzkými boky a rameny a chybějící pas je docela omezená a často komplexní. Mimochodem, je konzervativcem a ve svém životě opravdu nechce něco změnit.

V rozhovoru je snadné se dotknout neúspěšně hozeným slovem, v reakci na které bude okamžitě plivat. V každodenním životě je pragmatická, miluje, když je vše na svém místě.

Ano, život je odpovědný přístup k výběru satelitu, takže je obvykle pozdě se oženit.

# 2 Obrácený trojúhelník

Široká ramena a úzké boky před námi odhalují válečníčku a vítěze. Je to druh člověka, který udělá cokoli pro své vlastní štěstí, i když trpí nevinní lidé.

Nejvíc na světě se zajímá o jejich vlastní kariérní úspěch a harmonii v jejich osobním životě. A obvykle toho dříve nebo později dosáhne.

Je zajímavé, že i přes svou kategorickou a agresivní povahu se tato žena může stát dobrým přítelem, pokud bude včas nalezen upřímný a oddaný muž se společným výhledem na život.

# 3 Hruška

Drzá, okouzlující a sexy dáma se širokými boky ví, jak postavit dav mužů. Takže s výběrem perfektního partnera pro ni, díky Bohu, neexistují žádné problémy.

Již v rodinném životě však často mohou nastat problémy na pozadí její neustálé touhy ovládat všechno a všechny. V práci je zpravidla všechno dobré, pokud se její myšlenky zvažují a naslouchají.

Proti této povýšené dámě je však třeba pouze protestovat, protože se okamžitě změní v nebezpečného protivníka, připraveného protrhnout svého protivníka na kousky.

# 4 Apple

Temperamentní, vášnivá a laskavá – tato kudrnatá žena žije svůj život, jako by vydržela. Je vášnivá a společenská, obklopená mnoha známými.

Tato žena se často nazývá duší společnosti, protože ví, jak shromáždit společnost a nabít ty kolem ní neúprosnou energií.

Taková žena je obvykle statičtější muž, protože rád dominuje a vede lidi za sebou. A pokud se jí podaří najít svého manžela, pak se její manželství stane silným a dlouhotrvajícím.

# 5 Přesýpací hodiny

Majitel klasické postavy se správnými proporcemi, kde hrudník a boky mají stejný objem, a pas výrazně vyniká – to je skutečná žena. Je kompatibilní a flexibilní v komunikaci, ale nedovoluje nikomu „jezdit“ a učit její život.

Vidí to krásné ve všem, co ji obklopuje. Tato žena je stvořena pro lásku. Kariéra pro ni není hlavní věc, ale rodinný život je vždy na prvním místě.

Baví se o sebe starat a rozvíjet své děti. Ví, jak správně podporovat muže a jak z něj udělat úspěšného muže.

Spolu s takovou ženou by chtělo být mnoho, ale kvůli její selektivitě si vybere pouze toho, kdo se ukáže jako nejvhodnější ze všech kandidátů.

Share