Odchod české zpěvačky v Turecku potvrdilo ministerstvo: Čemu se Victoria Velvet v Ankaře věnovala

Zpěvačka Victoria Velvet v pondělí tragicky zemřela, bylo jí 40 let. Zastřelil ji její manžel, se kterým měla tři děti. Rodina žila v turecké metropoli Ankaře.

Victoria Velvet se do České republiky přestěhovala, když byla teenagerkou. Její otec je Čech a maminka pocházela z Jihoafrické republiky.

Victoria Velvet / Zdroj: youtube.com

Věnovala se zpěvu a proslavila se jako zpěvačka, později se stala i influencerkou. Před časem vystupovala v rádiu na Evropě 2, kde měla pravidelné vstupy s názvem Svět podle Victorie.

V roce 2014 se Victoria vdala, jejím manželem se stal podnikatel skotského původu David Thomas Blyth, který pracoval na výstavbě ropných zařízení a vlastnil mezinárodní společnost.

Victoria Velvet / Zdroj: Facebook.com

Manželům se narodili dva synové a dcera. Kvůli práci jejího muže se celá rodina v roce 2019 přestěhovala do Turecka.

Zpěvačka se v Turecku věnovala nejen dětem a manželovi, ale založila také 5 organizací souvisejících se sportem, uměním a sociální solidaritou. Snažila se také přispět ke zlepšení česko-tureckých vztahů.

Victoria Velvet / Zdroj: youtube.com

Před pár dny se manželé pohádali, jejich 14letý syn prozradil, že příčinou byly SMS zprávy v telefonu maminky.

Jejich děti byly tehdy doma. Podnikatel zastřelil svou ženu a poté zastřelil i sebe.

Victoria Velvet / Zdroj: Facebook.com

O děti se starají příbuzní zesnulé zpěvačky z Česka. Těla podnikatele a jeho ženy zůstala v Ankaře, protože pokračuje vyšetřování a pitva.

„V této těžké době bychom rádi požádali o respektování soukromí rodiny. Ztráta blízkých je nesmírně bolestivá,“ řekl pro eXtra.cz advokát její rodiny David Němeček.

Victoria Velvet / Zdroj: youtube.com

„Můžeme potvrdit, že v Turecku zemřela násilnou smrtí česká občanka. Náš zastupitelský úřad je v kontaktu s rodinou,“ potvrdil smrt zpěvačky pro eXtra.cz tiskový mluvčí Ministerstva zahraničních věcí Daniel Drake.

PSALI JSME: TENTO SVĚT OPUSTILA ČESKÁ ZPĚVAČKA: STALO SE TO V TURECKU, PRÝ ZA TO MŮŽE JEJÍ MANŽEL

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BABIŠOVÁ DNES SLAVÍ KULATÉ 50. NAROZENINY: NA SVŮJ VĚK ROZHODNĚ NEVYPADÁ A JE JASNÉ, PO KOM ZDĚDILA SKVĚLÉ GENY

Share