Tento svět opustila česká zpěvačka: Stalo se to v Turecku, prý za to může její manžel

Victoria Velvet byla zpěvačkou a influencerkou, která před pěti lety opustila Česko a s rodinou se přestěhovala do Turecka. Před pár dny tragicky zemřela, měl ji zastřelit manžel. Informuje o tom server Ženy.iPrima.cz s odvoláním na turecký web Hürriyet.com.tr.

Zpěvačka s jihoafrickými kořeny vychovala tři děti, první potomek se jí narodil v roce 2009.

Victoria Velvet / Zdroj: Facebook.com

Dlouhá léta žila v Česku, lidé si mohou pamatovat, že zpívala písně Boneshakin‘ Hot, Léto nebo You Lie. Kromě toho ztvárnila roli v seriálu Ošklivka Katka, kde hrála samu sebe.

Jejím manželem a otcem jejích tří dětí byl podnikatel skotského původu David Thomas Blyth. Kvůli své práci nemohl trávit mnoho času s rodinou.

Manželé měli nějakou dobu vztah na dálku. V roce 2019 se celá jejich rodina přestěhovala do Turecka, zpěvačka chtěla pomoci svému muži, který tam rozjížděl firmu.

Podle tureckých médií došlo v pondělí v noci v Ankaře k tragédii. Manželé se údajně pohádali kvůli zprávám, které David našel v telefonu své ženy.

Victoria Velvet / Zdroj: Facebook.com

Manžel ji měl zastřelit, načež spáchal sebevraždu. Victoria Velvet se stala obětí žárlivosti. V tu chvíli byli v domě tři jejich potomci.

O děti se nyní starají zpěvaččini příbuzní. Nejstarší dítě popsalo vyšetřovatelům, jak se to stalo.

S českou zpěvačkou spolupracovala právnička Meltem Banko, která byla i její kamarádkou. „My se neloučíme. Ať budeš kdekoli, zůstaneš v mém srdci,“ napsala Meltem ke společné fotce na Instagramu.

PSALI JSME: KONEC NA NOVĚ PO 27 LETECH: GABRIELA PARTYŠOVÁ TOUŽILA PO PROFESNÍ ZMĚNĚ A ŘEKLA, JAKOU NABÍDKU DOSTALA

PŘIPOMÍNÁME: EMMA SMETANA ŠLA DO PLAVEK: „MÁTE LUXUSNÍ POSTAVU. ZÁVIDÍM,“ PÍŠÍ FANOUŠCI

Share