„Odlétáme do nového domova“: Simona Krainová s rodinou plánuje stěhování z Česka. Kam míří

Modelka Simona Krainová je nyní v Česku, ale za měsíc a půl chce odletět do exotické země. Spolu s rodinou se vydá do Dominikánské republiky 30. ledna. Promluvila o tom v rozhovoru pro Super.cz.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

„Do našeho nového domova odlétáme na čtvrt roku,“ uvedla Simona Krainová. Ve městě Puerto Plata má její rodina nový domov, modelka se těší, až odletí do zahraničí. Nyní také přemýšlí o nákupu nějaké nemovitosti pro syny.

Vysvětlila, že chce, aby tam její kluci mohli být s rodiči, i když už budou mít přítelkyně. Teď už myslí jinak než dřív.

Simona Krainová / Zdroj: youtube.com

Počasí v Dominikáně ji baví, je tam teplo, ráda tam žije. Někteří lidé však pochybují, zda se tam její děti budou skutečně učit, ale modelka tvrdí, že budou tam studovat ve škole.

„Kluci tam budou normálně chodit do školy, máme to zařízené. Jede s námi i chůva a pejsci,“ řekla pro Super.cz Simona Krainová.

Simona Krainová / Zdroj: Super.cz

V únoru oslaví 50. narozeniny. V Dominikáně nebude uspořádat velkou párty, ale někteří její přátelé za ní přiletí. V každém případě bude oslava podle jejích slov veselá a zábavná.

PSALI JSME: „S TÍM JSME DO TOHO ŠLI“: LEO BERÁNEK PROMLUVIL O MIMINKU S O 43 LET MLADŠÍ PARTNERKOU

PŘIPOMÍNÁME: „TO UŽ JE Z JEHO STRANY CÍLENÉ“: JAK PATRASOVÁ REAGOVALA NA VYJÁDŘENÍ SLOVÁČKA, ŽE JI PRÝ CHCE ZBAVIT SVÉPRÁVNOSTI

Share