Osud dívky, která se vdala za afrického prince : Život neobvyklé rodiny sleduje více než 230 tisíc lidí

Vzpomínáte si na skvělý film „Trip to America“, když se dívka zamiluje do hrdiny Eddie Murphyho a ani netuší, že je vlastně zámořským princem? Myslíte si, že takové příběhy jsou pouze na obrazovkách?

Ukázalo se, že v životě můžete potkat svého prince, jak to udělala Natalia Iisa, obyčejná dívka z Izhevska. Stala se manželkou Nigeru s modrou krví tekoucí v jejích žilách.

.

Natalia a Jacob se setkali v ústavu, v němž oba studovali. Po chvíli se mezi nimi rozhořely pocity a ten mu nabídl svou milovanou ruku a srdce.

Zpočátku byli rodiče dívky proti takovému zetě, ale když se s ním osobně setkali, uvědomili si, že Jacob je slušný mladý muž, a manželství schválilo.

.

Po svatbě se milenci rozhodli přestěhovat do Nigérie, protože ve své domovině mohl Jacob vybudovat úspěšnější kariéru.

Natalia se však obávala, zda si může zvyknout na jinou mentalitu a jak to ostatní vnímají. Ale ta zkušenost byla marná. Jacobovi rodiče milovali a obdivovali svou švagrovou a Nigerijci se ukázali jako přátelští a nápomocní lidé.

.

Po chvíli se novomanželé dozvěděli, že se brzy stanou rodiči, jejich štěstí neznali hranice. Natalia a Jacob dychtivě zjistili, jak by jejich dítě vypadalo.

.

A pak se narodil jejich prvorozený – nádherný chlapec, který se jmenoval Jago-Max. Syn se ukázal být jako táta a máma. A o pár let později se v rodině narodila krásná dívka.

.

Mimochodem, manželka „zámořského prince“ ráda sdílí své rodinné fotografie na Instagramu.

.

Šťastný život neobvyklé rodiny s radostí sleduje více než 230 tisíc předplatitelů.

.

Share