Pár utratil všechny své peníze na vybudování ráje pro 30 chlupatých mazlíčků: Ale výsledek stojí za to

Emma Hartshorn a Wayne Kenward z Stratford-upon-Avon kvůli 30 chlupatým mazlíčkům úplně přeměnili svou příměstskou oblast a změnili ji na nejlepší místo pro život chlupatých.

.

Tisíce kilo utrácených, dlouhé hodiny tvrdé práce, mnoho zapojených odborníků a inovativní řešení v oblasti krajinářského designu. Ale výsledek stojí za to!

.

Téměř všechny prvky králičí zahrady jsou postaveny ručně z recyklovaných materiálů a dřevěného odpadu. Výjimkou je hlavní labyrint a kovový plot, který chrání králíky před divokými liškami.

.

Zvířata se volně pohybují po zahradě – Emma to navrhla tak, aby nikdo nikoho neobtěžoval a nekonkuroval o nejlepší roh. Jsou všichni nejlepší.

.

„Králíci jsou spíš lidé než psi nebo kočky“, říká Emma. Neradi dělají totéž a často touží po zábavě, jen aby dělali něco nového.

.

Na území má každá bestie osobní dům a mnoho míst pro hry, a jediná věc, která jim není k dispozici, je televize v hlavní hale. A to pouze proto, že se na pohovce mohou usadit pouze dva lidé a tři králíci a zbytek bude urazen.

.

Chovají králíky jako ostatní farmáři, takže standardní pravidla lze ignorovat. Zvířata mohou pobíhat kolem domu a milují pronásledování milenky a ráno žádají o kousek toastu.

.

Ve skutečnosti není potřeba velký prostor pro králíky, všechno postavené na místě je pro duši. Stejně jako lidé si králíci užívají procházky po trávě a dýchání čerstvého vzduchu, ale většinu času tráví v příjemných podmínkách.

.

Péče o králíky trvá 15 minut denně, maximálně půl hodiny. Jednou za tři dny jim Emma podává čerstvé jídlo a aktualizuje vodu v miskách na pití a jednou týdně provádí čištění v zahradě.

.

Pravidelně pěstují králíky z úkrytů odebraných od nedbalých majitelů na jejich zahradě. A zpravidla i tо o nejnebezpečnější ucho po několika relacích náklonnosti a péče začíná důvěřovat člověku.

.

.

.

.

Share