Patrasová zřejmě skončí před soudem: Jak probíhá vyšetřování její události s autem na jaře

Na jaře Dagmar Patrasová způsobila autonehodu a svým autem vjela do betonového zátarasu. Nyní se vyšetřování konečně dalo do pohybu. Policie však zatím nedospěla k žádnému závěru a trestní řízení stále trvá. V médiích se dokonce objevily informace, že by k autonehodě mohlo dojít pod vlivem návykové látky a to se právě prošetřuje. Píše o tom web tn.nova.cz.

Dagmar Patrasová / Zdroj: Super.cz

V policii uvedli, že se okolnosti autonehody vyšetřují a informace může poskytnout pouze Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 10.

To znamená, že policie pravděpodobně přehodnotila tento přestupek na trestný čin. Státní zastupitelství zatím ale žádné informace neposkytlo. Dáda Patrasová ovšem nejspíš bude muset jít před soud.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

K nehodě došlo u domu Patrasové a její manžela Felixe Slováčka. Žena nezvládla řízení a nabourala do betonového zátarasu. Při autonehodě nikdo zraněn nebyl.

Zpěvačka svou vinu odmítá a říká, že problém byl v nějaké součástce v motoru a auto nebylo ovladatelné. Po nehodě se ale Patrasová pohybovala okolními ulicemi, malém skončila pod autobusem a pak se několik minut válela na chodníku.

Autonehoda Dagmar Patrasové/Zdroj: extra.cz

Umělkyně také omítla absolvovat zkoušku na alkohol a také policistům nevydala svůj řidičský průkaz.

V minulosti Patrasová již měla autonehodu a tehdy nadýchala 2,5 promile. Za svůj čin dostala pokutu 150 000 korun a zákaz řízení na rok a půl.

PSALI JSME: „TŘETÍ MĚSÍC TĚHOTENSTVÍ VYPADÁ JAKO PÁTÝ“: AGÁTA HANYCHOVÁ UKÁZALA SVÉ TĚHOTENSKÉ BŘÍŠKO

PŘIPOMÍNÁME: „VŠICHNI BY MĚ PORAZILI“: BABIŠ REAGOVAL NA PRŮZKUM. ŘEKL, ŽE V NĚKTERÝCH SITUACÍCH UŽ BYL JAKO PREZIDENT

Share