Pavel Novotný po svých výrocích o Slováčkové zůstává členem ODS: Jaký vzkaz poslal kritikům

Členové ODS nedávno hovořili o možném vyloučení Pavla Novotného (ODS) ze strany. To se však nestalo a starosta městské části Praha-Řeporyje se bude i nadále věnovat politice.

Nedávno Novotný urazil muzikanta Felixe Slováčka a napsal, že jeho dcera Anna Julie Slováčková, která podstupuje onkologickou léčbu, zemře a že nemá šanci.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

Jeho výrok šokoval spoustu lidí, opoziční politici ho kritizovali, ale také někteří členové ODS chtěli, aby byl Pavel vyloučen ze strany.

Vedení strany to však neudělalo. Předseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda novinářům řekl, že návrh na jeho vyloučení nenavrhl.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

Vysvětlil, že se starosta veřejně omluvil a je prý připraven odpracovat 100 hodin na onkologickém pracovišti. Lidé by tedy „museli umět odpouštět“.

Starosta, který je v ODS 23 let, teď může být trochu klidnější. Po rozhodnutí vedení strany poskytl rozhovor serveru ŽivotvČesku.cz.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

„Že jsem za to rád. Zasloužil bych. Za to, co jsem provedl. Mám ODS rád, politicky by se mi nic nestalo. Jen by mě to mrzelo,“ řekl Novotný.

Nespokojení jsou samozřejmě jeho odpůrci. Mysleli si, že po té situaci už se nebude věnovat politice. Starosta jim poslal neobvyklý vzkaz.

Pavel Novotný / Zdroj: youtube.com

„Těm, co se těšili, že jde o konec mé politické kariéry, bych rád vzkázal, že jim posílám lásku. A nejraději bych je objal, potřebují to,“ překvapil v rozhovoru pro ŽivotvČesku.cz Pavel.

PSALI JSME: POTRAVINY ZLEVŇUJÍ, ALE CENY SLUŽEB ROSTOU: EKONOM PROMLUVIL O LETOŠNÍ INFLACI

PŘIPOMÍNÁME: MICHAELA OCHOTSKÁ SE CHLUBÍ LUXUSNÍ POSTAVOU I MUŽEM: UKAZUJE HO ALE JEN PO KOUSÍČKÁCH

Share